برای سفر ترکیه مرزی غیر از بازرگان جایگزین شود

به گزارش کنفرانس هکا، ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر از مسافران زمینی ترکیه درخواست کرد به دلیل ازدحام جمعیت در بازرگان، مرز خروجی دیگری را جایگزین کنند و همچنین از دو بندر چارک و آفتاب در جنوب ایران استفاده نشود.

برای سفر ترکیه مرزی غیر از بازرگان جایگزین شود

به گزارش خبرنگاران، مصطفی فاطمی دبیر ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر با اشاره به ازدحام مرز بازرگان از تورهای مسافرتی درخواست کرد تدابیر لازم را انجام دهند و از مرزهای جایگزین به منظور تردد مسافران به کشور ترکیه استفاده کنند.

او با اشاره به بسته بودن بندر چارک و آفتاب به دلیل شرایط آب و هوایی، تاکید کرد: اطلاع رسانی لازم به مسافران به منظور تردد نکردن از این دو بندر انجام شود.

فاطمی همچنین گفت: ممنوعیت استفاده از شناورهای غیرمجاز مورد تاکید باشد.

698 اخطار، تعطیلی و تعلیق تأسیسات گردشگری

یحیی نقی زاده محجوب مدیرکل نظارت و ارزیابی خدمات گردشگری نیز با اشاره به آمار نظارت های انجام شده از 24 اسفندماه 1402 تا دوم فروردین ماه 1403، اظهار کرد: براساس آمار سامانه جامع نظارت و اطلاعات تأسیسات گردشگری در مجموع 4 هزار و 735 بازدید نظارتی از این تأسیسات انجام شده است، که در مجموع تذکر، اخطار، تعطیلی، تعلیق و نواقص 698 مورد و تشویق ها 258 مورد بوده است.

مدیرکل نظارت و ارزیابی خدمات گردشگری همچنین به ارائه گزارش بازدیدهای انجام نظارتی از تأسیاست گردشگری و سرویس های بهداشتی و رسیدگی به شکایت ها تاکید کرد.

منبع: دنیای سفر
انتشار: 3 فروردین 1403 بروزرسانی: 3 فروردین 1403 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 16234

به "برای سفر ترکیه مرزی غیر از بازرگان جایگزین شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برای سفر ترکیه مرزی غیر از بازرگان جایگزین شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید