با هوش مصنوعی، کتاب بشنوید! سرویس هوشمند راوی در فیدیبو فعال شد

به گزارش کنفرانس هکا، گوینده هوشمند راوی امکان جدیدی برای شنیدن کتاب های صوتی است که اخیرا در فیدیبو فعالسازی شده و در اختیار علاقه مندان قرار گرفته است. این سرویس هوشمند امکان اضافه کردن صدای هوشمند به بعضی از کتاب های متنی -موجود در سرویس اشتراکی فیدی پلاس- را فراهم نموده است.

با هوش مصنوعی، کتاب بشنوید! سرویس هوشمند راوی در فیدیبو فعال شد

گوینده هوشمند راوی امکان نوینی در فیدیبو است که کاربران می توانند با استفاده از آن کتاب های متنی را با صدای هوشمند گوش نمایند. این امکان در حال حاضر روی بعضی از کتاب های متنی موجود در سرویس اشتراکی فیدیبو - فیدی پلاس- فعالسازی شده است و علاقه مندان می توانند با خرید یکی از بسته های اشتراک فیدی پلاس همزمان از این امکان نیز بهره مند شوند.

فیدیبو در نظر دارد پس از گذراندن مراحل اولیه این طرح و دریافت نظرات کاربران خود، این امکان را برای تمام کتاب های متنی موجود در طرح فیدی پلاس نیز فراهم کند. از تفاوت های مهم سرویس هوشمند راوی با دیگر سرویس های TTS موجود می توان به وجود لحن و شیوه گفتاری کاملا انسانی و دارای حس آن اشاره نمود که تجربه شنیداری کاملا متفاوتی برای مخاطب ایجاد می نماید.

علاقه مندان به استفاده از این سرویس می توانند هم اکنون وارد فیدی پلاس شده و کتاب هایی که با علامت راوی تعیین شده اند را انتخاب نمایند، با کلیک روی این علامت، صدای هوشمند راوی برای خوانش صوتی کتاب فعال می گردد.

بعلاوه راوی شرایطی را فراهم نموده است که کاربران نابینا در فرآیند مطالعه دسترسی پذیری بهتری داشته باشند و مطالعه برایشان تسهیل گردد. برای استفاده از راوی به پلتفرم فیدیبو یا این لینک مراجعه کنید.

منبع: مجله شنبه
انتشار: 3 بهمن 1402 بروزرسانی: 3 بهمن 1402 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 14485

به "با هوش مصنوعی، کتاب بشنوید! سرویس هوشمند راوی در فیدیبو فعال شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با هوش مصنوعی، کتاب بشنوید! سرویس هوشمند راوی در فیدیبو فعال شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید