باشگاه پرسپولیس: فوت یک جوان را دستمایه رسیدن به اهداف شان قرار داده اند!

به گزارش کنفرانس هکا، به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، خبر درگذشت متین قوسی فوتبالیست نوجوان و استعداد خوب کشورمان باعث تالم و تاثر همه اهالی فوتبال کشورمان شد و خانواده عظیم و میلیونی باشگاه پرسپولیس هم این ضایعه تلخ را به خانواده این مرحوم و بازماندگان تسلیت می گوید.

باشگاه پرسپولیس: فوت یک جوان را دستمایه رسیدن به اهداف شان قرار داده اند!

ضمن ادای احترام به روح این مرحوم اما بعضی از باشگاه ها و اهالی فوتبال در اقدامی عجیب با موج سواری و سوءاستفاده از این واقعه تلخ، خواهان لغو مسابقات لیگ برتر و تعطیلی آن به دلیل شیوع ویروس کرونا هستند! در این باره این سوال پیش می آید که مگر این مرحوم در زمین فوتبال دچار کرونا شده که بعضی ها فوت یک انسان را دستمایه رسیدن به اهداف خود قرار دادند؟ مگر به دلیل درگذشت تعدادی از پزشکان و پرستاران که به راستی مدافعان سلامت هستند بیمارستان ها تعطیل شد؟

در این میان آیا جان رانندگان، کارگران، کارمندان، مشاغل و ... اهمیتی ندارد که مشاغل آنها شروع به کار نموده و کسی هم این گونه وااسفا سر نداده است؟ آیا نگرانی از ویروس کرونا برای کارگرانی که در کوره های پرحرارت و معادن مشغول به کار هستند وجود ندارد؟ در این شرایط هزاران و بلکه میلیونها نفر مشغول به کار و خدمت رسانی به جامعه هستند اما به نظر می آید که عده ای بنا به مصلحت و منافع خود یا باشگاه شان خواهان تعطیلی لیگ برتر شدند.

نکته حائز اهمیت این است که افرادی خود را مدافع سلامت مردم معرفی می نمایند با اقدامات شان بارها نشان داده اند به چیزی جز منافع خود فکر نمی نمایند. آیا کسانی که این گونه دم از نگرانی برای سلامت مردم می زنند حاضرند بیزینس و شغل های غیر فوتبالی خود را هم تعطیل نمایند؟! امیدواریم اتحادی که در این زمینه بین بعضی از باشگاه ها و دشمنان دیروز که امروزه دوست های خوب برای همدیگر هستند در همه زمینه ها وجود داشته باشد!

لازم به ذکر است که باشگاه پرسپولیس به عنوان پرهوادارترین تیم آسیا که میلیون ها هوادار در همه جای ایران دارد اعلام می نماید در همه زمینه ها تابع قوانین هستیم و قانون هم برای ما قابل احترام است.

وبلاگ پریها: پریها مجله گردشگری، خبری، موفقیت، آشپزی و سرگرمی میباشد.

کالارنا: کالارنا: مقایسه و نقد کالاهای دیجیتالی

منبع: فرارو
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 10568

به "باشگاه پرسپولیس: فوت یک جوان را دستمایه رسیدن به اهداف شان قرار داده اند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باشگاه پرسپولیس: فوت یک جوان را دستمایه رسیدن به اهداف شان قرار داده اند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید