بازی استراتژی مدیریتی Frostpunk 2 تابستان امسال عرضه خواهد شد؛ تریلر تازه آن را ببینید

به گزارش کنفرانس هکا، بازی فراست پانک (Frostpunk) را می توان یکی از خاص ترین عناوین استراتژی تولید شده در این مدت دانست. عنوانی که توانایی مدیریت شما را در شرایط بسیار سخت مورد آزمایش قرار داده و با تمامی بازی های استراتژی که تا الان ساخته شده است تفاوت دارد. گیمرها نیز متوجه این تفاوت شدند و استقبال بسیار خوبی از این بازی کردند. حال با توجه به این استقبال، شرکت سازنده نیز تصمیم گرفت تا شماره 2 این بازی را طراحی کرده و معرفی کند.

بازی استراتژی مدیریتی Frostpunk 2 تابستان امسال عرضه خواهد شد؛ تریلر تازه آن را ببینید

شرکت سازنده بازی فراست پانک به نام 11bit Studios چندی پیش فراست پانک 2 را معرفی کرد. حال این شرکت اعلام کرده که در تابستان بازی فراست پانک 2 را عرضه کرده و طرفداران می توانند آن را دریافت کنند. بازی فراست پانک در تاریخ 4 مرداد (25 جولای) برای کامپیوتر عرضه خواهد شد. تاریخ عرضه نسخه کنسولی این بازی هنوز اعلام نشده ولی فراست پانک 2 از روز اول در سرویس گیم پس حضور خواهد داشت.

نسخه دیجیتال دلوکس این بازی دارای محتوای بیشتری از جمله یک قسمت داستانی به نام Warm Flesh است. همینطور اینکه کاربران می توانند با داشتن این نسخه یک حالت آزمایشی از این بازی را تجربه کرده و عنوان اصلی را 72 ساعت زودتر در دسترس داشته باشند.

فراست پانک 2 به دنیای آخرالزمانی خاص فراست پانک با دقت بیشتری می پردازد. این بازی همان چیزی که شماره 1 داشته را بیشتر توسعه داده و تلاش می کند تا موقعیت های خاص بیشتری را روبرو کاربران قرار دهد. نکته اینجاست که شهر فراست پانک در حال توسعه بوده و شرایط دنیای بازی به شدت سخت است. در نتیجه شما باید تلاش کنید تا به بهترین نحو در این بازی مدیریت کرده و شرایط را ثابت نگه دارید.

نکته جالب اینجاست که هرچه شما بیشتر در بازی پیش بروید، شرایط سخت تر می شود. به دلیل اینکه شهروندان دنیای فراست پانک به شما اعتماد نداشته و نمی دانند که شما چه چیزی را برای آن ها در نظر دارید. قطعاً شما در دنیای این بازی مخالفان بسیاری خواهید داشت که باید تلاش کنید با آن ها کنار آمده و شرایط را آرام کنید.

نکته جالب در مورد فراست پانک این است که اصلاً یک روند خطی ندارد. به این شکل که در بیشتر بازی های استراتژی وقتی شما در شرایط توسعه قرار بگیرید، همواره در این حالت پیش خواهید رفت و کم پیش می آید که شرایط به طور ناگهانی تغییر کند. این در صورتی است که بازی فراست پانک به طور دائم شما را به چالش کشیده و نمی گذارد که شما با یک حالت ثابت روبرو باشید. حال اینطور که به نظر می رسد شماره 2 این بازی به صورت دقیق تر به موضوعات اجتماعی پرداخته که آن را مجذوب کننده تر هم می کند.

منبع: Gematsu

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 21 اسفند 1402 بروزرسانی: 21 اسفند 1402 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 15890

به "بازی استراتژی مدیریتی Frostpunk 2 تابستان امسال عرضه خواهد شد؛ تریلر تازه آن را ببینید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازی استراتژی مدیریتی Frostpunk 2 تابستان امسال عرضه خواهد شد؛ تریلر تازه آن را ببینید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید