بازگشت شیء نقره ای مرموز؛ این بار در ولز، عکس

به گزارش کنفرانس هکا، هنوز هیچ کس مسئولیت این شئ یکپارچه درخشان در ولز را برعهده نگرفته است. نخستین بار در سال 2020 بود که مجسمه هایی شبیه این ها در نقاطی در سراسر جهان دیده شدند.

بازگشت شیء نقره ای مرموز؛ این بار در ولز، عکس

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران ، وقتی کرِیگ مویر حین پیاده روی بر فراز یک تپه، این شئ را دید، فکر کرد در حال تجربه چیزی شبیه فیلم علمی تخیلی برخورد نزدیک از نوع سوم است. این شئ بسیار مرموز، یک شئ یکپارچه براق و نقره ای در یک نقطه گل آلود از ارتفاعات شهرستان پویس در ولز است.

براساس گزارش فرادید، مویر که همان نزدیکی زندگی می نماید، می گوید: وقتی برای اولین بار آن را دیدم، کمی متعجب شدم، چون شبیه یوفو به نظر می رسید. شبیه یک ماده فلزی بسیار ظریف، مثل فولاد جراحی بود. این سازه فولادی تقریباً 3 متر طول داشت و با وجود وزش باد کاملاً صاف و ثابت به نظر می رسید.

در پی ظاهر شدن تعداد زیادی از این اشیاء در سراسر دنیا در سال 2020 در جزیره وایت، رومانی و صحرای یوتا، نظریه پردازان توطئه حدس می زدند این سازه ها کار بیگانگان باشد.

از آنجا که هیچ راهی برای رانندگی تا بالای تپه هِی بلوف وجود ندارد، مویر می گوید شاید این سازه به وسیله گروهی از افراد حمل شده یا با هلیکوپتر در محل رها شده باشد: به نظر نمی رسد آنجا پرتاب شده باشد، برعکس طوریست که انگار آن را دقیقاً در زمین گذاشتند. با این حال، در اطراف آن نه هیچ مسیر آشکاری است و نه سطح زمین بهم خوردگی دارد.

هنوز هیچ کس مسئولیت این شئ یکپارچه در ولز را برعهده نگرفته است.

این سازه شبیه نمونه ای است که چهار سال پیش در ساحل کَمپتِن در جزیره وایت یافت شد و ارتفاع آن نیز حدود 3 متر توصیف شد.

نخستین تک سنگ گزارش شده در یوتا ابتدا به وسیله مقامات حیات وحش ایالتی مشاهده شد که در حال یاری به شمارش گوسفندان بزرگ شاخ از هلیکوپتر بودند. این سازه 3 متری روی زمین در گذرگاهی از جنس سنگ سرخ کشف شد و متعاقباً به وسیله اداره مدیریت زمین یوتا از آنجا برداشته شد. سال 2020 گروه ناشناسی به نام The Most Famous Artist (مشهورترین هنرمند) در آمریکا مسئولیت این سازه ها را بر عهده گرفت.

227227

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 29 اسفند 1402 بروزرسانی: 29 اسفند 1402 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 16169

به "بازگشت شیء نقره ای مرموز؛ این بار در ولز، عکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازگشت شیء نقره ای مرموز؛ این بار در ولز، عکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید