اپلیکیشن مستقل بازی یوتیوب تا انتها هفته حذف می گردد

به گزارش کنفرانس هکا، شاید بسیاری از افراد یوتیوب را به عنوان یک رسانه ویدئویی برای تماشا یا انتشار ویدئوهای مورد علاقه خد بشناسند، اما جالب است بدانید یوتیوب یک اپلیکیشن بازی مستقل نیز دارد اپلیکیشنی که البته به زودی به خاتمه کار خود می رسد.

اپلیکیشن مستقل بازی یوتیوب تا انتها هفته حذف می گردد

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، گاهی بعضی از معادلات غول های فناوری در مورد ارائه اپ های مستقل با شکست روبرو می گردد. برای مثال معادلات فیس بوک در مورد اپ مستقل دایرکت یه عنوان یک پیغام رسان یا ارائه بعضی افزونه ها که در همان مراحل آزمایشی با استقبالی رو به رو نمی شوند.

این بار نیز نوبت به اپلیکیشن بازی یوتیوب رسیده است. البته این موضوع از چند ماه پیش و به طور دقیق تر از اواخر سال گذشته میلادی از سوی گوگل اعلام شده بود. این شرکت در همان زمان به کاربران علاقه مند به این اپ وعده داد که ویژگی های اپلیکیشن بازی یوتیوب را به برنامه اصلی انتقال می دهد.

اما در آن موقع تاریخ دقیق انجام این کار معین نشده بود. اکنون گوگل اعلام نموده که این برنامه را در تاریخ سی ام ماه می برابر با نهم خرداد ماه به سرانجام می رساند. این یعنی کاربران اپلیکیشن بازی یوتیوب تنها چند روز برای استفاده از این اپ به شکل مستقل وقت دارند.

بعضی از کارشناسان معتقدند گوگل نباید این کار را می کرد، چرا که بازی یوتیوب به اندازه کافی مخاطب جمع نموده است، اما بعضی دیگر معتقدند اپ بازی یوتیوب نتوانسته انتظارات مخاطبان را براورده کند.

ayrokh.ir: مجله گردشگری و مسافرتی

cruisero.ir: کشتی کروز: سفری لوکس و در عین حال مقرون به صرفه به اقیانوس ها

منبع: انتخاب
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 3424

به "اپلیکیشن مستقل بازی یوتیوب تا انتها هفته حذف می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اپلیکیشن مستقل بازی یوتیوب تا انتها هفته حذف می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید