انتخاب نایب رئیس و سخنگوی شورای عالی استان ها

به گزارش کنفرانس هکا، اعضای شورای عالی استان ها بادامی نجات نماینده مردم همدان را به عنوان نایب رئیس و حمیدرضا آقاملایی نماینده مردم گلستان را به عنوان سخنگوی شورای عالی استان ها انتخاب کردند.

انتخاب نایب رئیس و سخنگوی شورای عالی استان ها

به گزارش خبرنگاران، اعضای شورای عالی استان ها در سی ویکمین اجلاس عمومی این شورا در ادامه انتخابات هیأت رئیسه پس از انتخاب ریاست شورا انتخابات نایب رئیس را برگزار کردند که در این انتخابات حمید بادامی نجات نماینده مردم همدان و موسوی زاده نماینده مردم خوزستان در شورای عالی استان ها برای این سمت کاندیدا شدند.

در دور اول این انتخابات با توجه به اینکه هیچ یک از این افراد اکثریت مطلق را کسب نکردند انتخابات بار دیگر تکرار شد که در دور دوم موسوی زاده با 32 رأی و در نهایت بادامی نجات با 41 رأی نهایتا به عنوان نایب رئیس شورای عالی استان ها انتخاب شد.

همچنین برای سمت سخنگوی شورای عالی استان ها نیز حمیدرضا آقاملایی و مهدی عبدالرزاقی کاندید شدند که نهایتا از مجموع 74 رأی محفوظه آقامولایی با 39 رأی به عنوان سخنگوی شورای عالی استان ها انتخاب شد.

بنابراین گزارش، در انتخاباتی که به منظور معین هیئت رئیسه شورای عالی استان ها تشکیل شد در دور اول 4 منشی از 6 منشی این شورا به ترتیب زیر انتخاب شدند: امیرحمزه قادری نماینده سیستان و بلوچستان با 55 رأی، کیومرث خزلی نماینده استان کرمانشاه با 49 رأی، سید مقیم مقیمی نماینده استان مازندران با 44 رأی و حبیب الله عاملی مقدم نماینده استان چهارمحال و بختیاری با 43 رای به هئت رییسه راه یافتند.

همچنین در دور دوم نیز 2 منشی حمید پاکی نماینده استان آذربایجان غربی با 49 رأی و سعید دیلمقانی نماینده آذربایجان غربی با 30 رأی باقی مانده به ترتیب زیر به هیئت رئیسه راه یافتند.

پریها: پریها مجله گردشگری، خبری، موفقیت، آشپزی و سرگرمی میباشد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 10738

به "انتخاب نایب رئیس و سخنگوی شورای عالی استان ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتخاب نایب رئیس و سخنگوی شورای عالی استان ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید