افشای دلیل اخراج بیلسا دو روز پس از عقد قرارداد با لاتزیو

به گزارش کنفرانس هکا، رئیس باشگاه لاتزیو دلیل تصمیم جنجالی اش برای اخراج سرمربی آرژانتینی پیشین این تیم را شرح داد.

افشای دلیل اخراج بیلسا دو روز پس از عقد قرارداد با لاتزیو

به گزارش خبرنگاران، کلودیو لوتیتو از ماجرای اخراج مارچلو بیلسا از مربیگری لاتزیو در فاصله تنها دو روز پس از عقد قرارداد با او پرده برداشت.

بیلسا که اکنون سرمربی تیم لیدزیونایتد در دسته اول فوتبال انگلیس است، تابستان سال 2016 تنها دو روز پس از عقد قرارداد با آبی پوشان شهر رم اخراج شد و در آن موقع اختلافات داخلی میان او و مدیران باشگاه دلیل آن اتفاق غیرمنتظره عنوان شد.

اکنون لوتیتو جزئیات بیشتری از آن اتفاق را ارائه نموده است. او به یکی از سایت های هواداری لاتزیو گفت: من بودم که بیلسا را از لاتزیو بیرون انداختم. زمانی که در فرانسه بودم، ایگلی تاره (مدیر ورزشی باشگاه) تماس گرفت و گفت که او تعدادی از بازیکنانی که سرمربی خواسته بود را بخرد. سه دقیقه بعد اما او دوباره زنگ زد و گفت که آن بازیکنان دیگر به درد نمی خورند. من به فورملو (منطقه ای در شهر رم) برگشتم و در کنار تاره به سرمربی تیم زنگ زدیم. وضعیت خاصی بود.

لوتیتو اضافه کرد: تاره با بیلسا صحبت کرد و بیلسا طوری جواب او را می داد که انگار یک دانشمند است. من شدیداً برای ایگلی متأسف شدم و به همین دلیل تلفن را گرفتم و به بیلسا گفتم ببین آقا، تو دیگر باید بروی. ایگلی از این حرکت من مات و مبهوت مانده بود.

با اخراج بیلسا، لاتزیو به سراغ سیمونه اینزاگی رفت و در آن فصل با او عملکرد خوبی داشت و با کسب مقام پنجم لیگ پیروز به کسب سهمیه لیگ اروپا شد.

پارمیس: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای پارمیس

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 2879

به "افشای دلیل اخراج بیلسا دو روز پس از عقد قرارداد با لاتزیو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افشای دلیل اخراج بیلسا دو روز پس از عقد قرارداد با لاتزیو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید