افزایش 6 درصدی مصرف بنزین در غرب مازندران

به گزارش کنفرانس هکا، خبرنگاران: مدیرعامل شرکت نفت منطقه چالوس از افزایش شش درصدی مصرف بنزین معمولی در دور نخست مسافرت های نوروزی نسبت به مدت مشابه سال قبل در غرب مازندران اطلاع داد.

افزایش 6 درصدی مصرف بنزین در غرب مازندران

به گزارش خبرنگاران از چالوس، سید محمود طاهری عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در دور نخست تعطیلات نوروزی، 14 میلیون لیتر بنزین معمولی مصرف شد که این رقم در مدت مشابه سال گذشته 13 میلیون لیتر بوده است.

وی اضافه نمود: در این مدت یک میلیون و 191 هزار لیتر بنزین سوپر نیز مصرف شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل که 855 هزار لیتر بوده افزایش 40 درصدی را نشان می دهد.

مدیرعامل شرکت نفت منطقه چالوس توضیح داد: مصرف سی ان جی نقاط عرضه در این ایام تقریبا همسان با سال گذشته بوده اما تجربه سال گذشته نشان می دهد در دور دوم تعطیلات سفر شاهد افزایش 50 درصدی مصرف سی ان جی خواهیم بود.

وی گفت: در غرب استان در 49 باب صندلی عرضه بنزین و 32 نقطه عرضه سی ان جی آماده ارائه خدمات بوده و هیچ نگرانی برای تامین فرآورده های مورد احتیاج حتی در صورت افزایش مصرف وجود ندارد.

طاهری بیان نمود: به شهروندان بومی و مسافران توصیه می کنیم در مراجعه به نقاط عرضه با حفظ آرامش ما را در ارایه خدمات مطلوب و ایمن کمک نمایند.

وی اضافه نمود: در ایام نوروز به صورت مستمر از صندلی های عرضه فرآورده های نفتی غرب مازندران بازدید به عمل آمد و این نظارت تا سرانجام تعطیلات نوروز ادامه دارد.

طاهری گفت: پیش بینی می گردد در نیمه دوم تعطیلات نوروزی، شاهد مصرف 22 میلیون لیتر بنزین در غرب مازندران باشیم.

آ

بیست آمار: آشنایی با علم آمار و ریاضیات

منبع: تسنیم
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 8641

به "افزایش 6 درصدی مصرف بنزین در غرب مازندران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش 6 درصدی مصرف بنزین در غرب مازندران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید