اعطای تندیس زرین بیست و یکمین دوره جایزه ملی تعالی سازمانی به شرکت مکو

به گزارش کنفرانس هکا، شرکت برق و کنترل مپنا (مکو) به عنوان شرکتی دانش بنیان با فلسفه وجودی خلق آینده پایدار به وسیله راهکارهای فناورانه و نوآورانه توانست با کسب امتیاز دربازه 650 تا 700 به تندیس زرین همایش تعالی سازمانی دست یابد. تندیسی نشان گر تعالی سازمانی در سطح بسیار بالا که تا کنون به غیر از شرکت مکو، تنها 3 شرکت دیگر در کشور پیروز به کسب آن شده اند.

اعطای تندیس زرین بیست و یکمین دوره جایزه ملی تعالی سازمانی به شرکت مکو

تعالی سازمانی به استفاده از برترین شیوه های مدیریت مشترک در سازمان های با عملکرد بالا اشاره دارد که در صورت اجرای پیروزیت آمیز، به فرهنگی متعهد به تعالی و نتایجی پایدار در یک سیستم سازمانی یاری می نماید.

مهندس آزادی منش، مدیر روابط عمومی و توسعه برند مکو گفت: در ایران و در مسیر رسیدن به این هدف، مرکز تعالی سازمانی با ماموریت تلا ش در جهت ترویج و استقرار تعالی سازمانی در کشور،ارائه خدمات و اجرای برنامه ها و آموزش های مرتبط با تعالی سازمانی، سالهاستفعالیت خود را به عنوان زیرمجموعه سازمان مدیریت صنعتی شروع نموده است.

در این راستا، هر ساله همایش تعالی سازمانی به عنوان قدیمی ترین و معتبرترین همایش رسمی و ملی کشور در حوزه تعالی با دارا بودن نظام نامه از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت و تایید سازمان ملی بهره وری برگزار می گردد. در این همایش در سه سطح به برگزیدگان تندیس (بلورین، سیمین و زرّین) ، تقدیرنامه و تعهد به تعالی اعطا می نماید.

مهندس آزادی منش اضافه نمود: این همایش، سال جاری برای بیست و یکمین بار با حضور جمعی از مدیران ارشد وزارت صمت، سازمان های متعالی، اساتید و ارزیابان ارشد جایزه ملی در اول اسفند 1402 در مرکز همایش های سازمان مدیریت صنعتی برگزار گردید. در رقابت برای کسب این جایزه ملی، تعداد 19 شرکت در سطح تندیس، 40 شرکت در سطح تقدیرنامه برای تعالی و 15 شرکت در سطح گواهی تعهد به تعالی و در مجموع 74 شرکت حضور داشتند.

مدیر روابط عمومی و توسعه برند مکو تاکید نمود: شرکت برق و کنترل مپنا (مکو) که از سال 1388 و با دریافت جایگاه تعهد در تعالی وارد مسیر تعالی سازمانی شد. در سال 1395 تندیس بلورین، سال 1398 تندیس سیمین، در سال های 1399 و 1400 تندیس نقره ای تعالی و در سال های دیگر نیز پیروز به دریافت جوایز متعددی شد. شرکت مکو در مسیر 14 ساله تحول، توسعه و تعالی خود توانست اولین و تنها شرکتی در کشور باشد که به صورت مستقیم و بدون توقف در هیچ سطح و بازه امتیازی، از جایگاه تعهد به تعالی، بالاترین سطح از این جایزه ملی یعنی تندیس زرین در سال 1402 دست یابد.

محمدحسین رفان مدیرعامل و نایب رئیس هیئت مدیره مکو این جایزه را در حضور بابک احمدی، معاون وزیر صمت و رییس هیئت عامل سازمان توسعه و نوسازی صنایع ایران؛ سید محمد موسوی، معاون صنایع ماشین آلات و تجهیزات وزارت صنعت، معدن و تجارت؛ مسعود لطفی، مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی، حمیدرضا بابایی، رییس مرکز تعالی سازمانی و مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی و جمعی از مدیران شرکت های برتر، دریافت کرد.

منبع: مجله شنبه
انتشار: 22 اسفند 1402 بروزرسانی: 22 اسفند 1402 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 15956

به "اعطای تندیس زرین بیست و یکمین دوره جایزه ملی تعالی سازمانی به شرکت مکو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعطای تندیس زرین بیست و یکمین دوره جایزه ملی تعالی سازمانی به شرکت مکو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید