اسکنرهای بدن نما در فرودگاه ها که سر و صدای زیادی بپا کرد، عکس

به گزارش کنفرانس هکا، مردم پس از آنکه تصویر خود را در دستگاه اسکنر فرودگاه دیدند؛ شوکه شدند.

اسکنرهای بدن نما در فرودگاه ها که سر و صدای زیادی بپا کرد، عکس

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران ،عبور امن در فرودگاه های شلوغ همیشه یک دردسر بزرگ است و ترس از دست دادن پرواز شما زمانی که به ظاهر کارکنان کافی برای مقابله با حجم کار وجود نداشته باشد، بسیار نگران کننده می شود. بیرون آوردن لپ تاپ، پاوربانک و مایعات از کیف تنها بخش وقت گیر نیست و عبور از اسکنرها نیز وقت شما را می گیرد.

در سال 2009 اداره امنیت حمل و نقل فرودگاه های آمریکا اسکنرهایی را معرفی کرده است که تصویر کامل بدن مسافر را نشان می دهد. با این حال، مشکل این اسکنرهای بدن این بود که همه چیز را نشان می داد.

در مجموع 174 اسکنر در آن زمان در 30 فرودگاه ایالات متحده استفاده می شد و همه آنها یک اسکن کامل از هر مسافر را نشان می دادند و در بریتانیا، اسکنرهای تمام بدن در 10 فرودگاه از بزرگترین فرودگاه های این کشور در سال 2013 مور استفاده قرار گرفتند. واضح است که استفاده از این اسکنرها جنجال زیادی بپا کرد؛ اگرچه تعدادی از مردم از رفتن به اسکنرها خودداری کردند که حق آن ها بود. در ژوئن 2013، به نظر می رسید که اداره امنیت حمل و نقل فرودگاه ها چاره ای جز حذف این فناوری از فرودگاه ها به دلیل واکنش های منفی نداشت.

انتشار این تصاویر از اسکنرهای فرودگاه ها در رسانه های اجتماعی سر و صدای زیادی بپا کرده است و کاربران آنچه را که دیده اند را باور نمی کنند؛ کاربری در توییتر در واکنش به این تصاویر نوشت: من صادقانه فکر کردم که اشعه ایکس به این معنی است که شما فقط می توانید استخوان ها را ببینید. دیگری با کنایه گفت: این دلیل است که من هیچوقت از داخل این اسکنرها گذر نمی کنم.

  • بروزرسانی های مجذوب کننده نرم افزار رایگان تماس ویدئویی گوگل/ عکس

  • ربات پیشرفته ای که روی آب راه می رود

227227

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 1 بهمن 1402 بروزرسانی: 1 بهمن 1402 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 14414

به "اسکنرهای بدن نما در فرودگاه ها که سر و صدای زیادی بپا کرد، عکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسکنرهای بدن نما در فرودگاه ها که سر و صدای زیادی بپا کرد، عکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید