اسامی پذیرفته&amp#157 &amp#157شدگان دوره های کارشناسی علمی کاربردی اعلام شد ، قبولی بیش از 42 هزار نفر

به گزارش کنفرانس هکا، مشاور عالی سازمان سنجش ضمن اعلام جزئیات ثبت نام پذیرفته شدگان دوره های مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه ای دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: بیش از 42 هزار نفر در این دوره قبول شده اند.

اسامی پذیرفته&amp#157 &amp#157شدگان دوره های کارشناسی علمی کاربردی اعلام شد ، قبولی بیش از 42 هزار نفر

حسین توکلی، مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در مصاحبه با خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، درباره جزئیات ثبت نام پذیرفته شدگان دوره های مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه ای دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: تعداد 42 هزار و 821 نفر شامل 13 هزار و 816 نفر زن و 29 هزار و 5 نفر مرد در کدرشته محل های دوره مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی مهر ماه سال 1398 پذیرش شده اند.

توکلی اظهار کرد: گزینش هر یک از رشته های تحصیلی گروه های آموزشی مختلف در پذیرش دوره های مذکور از بین داوطلبانی که حدنصاب لازم را احراز نموده اند، براساس اولویت کدرشته محل های انتخابی و ظرفیت های تخصیص داده شده به هر سهمیه، گزینش انجام و فهرست اسامی پذیرفته شدگان در هر کدرشته محل استخراج شده است.

مشاور عالی سازمان سنجش یادآور شد: تمامی پذیرفته شدگان باید برای اطلاع از زمان ثبت نام به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه جامع علمی کاربردی مراجعه نمایند و سپس با در دست داشتن مدارک مندرج در بند ب این اطلاعیه و با توجه به کدرشته محل قبولی به نشانی معین شده در جداول دفترچه راهنمای پذیرش مراجعه نمایند.

وی تاکید نمود: پذیرفته شدگان باید در زمان مقرر برای ثبت نام به موسسه کد قبولی خود مراجعه نمایند و عدم ثبت نام در تاریخ معین شده به منزله انصراف از تحصیل آنان تلقی خواهد شد.

لازم به ذکر است، مدارک لازم برای ثبت نام شامل شش قطعه عکس همانند پرسنلی پشت سفید تمام رخ 4×3 تهیه شده در امسال، یک برگ تصویر شناسنامه و اصل آن جهت مطابقت، یک برگ تصویر کارت ملی و اصل آن جهت مطابقت است.

همچنین اصل مدرک فوق دیپلم و یا کاردانی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی مورد تایید شورای عالی انقلاب فرهنگی و یا وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و یا مدرک کاردانی پیوسته آموزشکده های فنی و حرفه ای وزارت آموزش و پرورش به انضمام یک برگ تصویر آن از جمله مدارک ضروری است.

اصل کاربرگ 101 (گواهی اشتغال) به کار با امضا و مهر بالاترین مقام مسئول، آخرین فیش حقوقی و آخرین حکم کارگزینی یا قرارداد معتبر انجام کار (برای پذیرفته شدگان شاغل)، اصل کاربرگ 103 (فرم تاییدیه معدل) جهت فارغ التحصیلاتی که تاکنون گواهینامه سرانجام تحصیلات برای آنان صادر نشده است و مدرکی که وضعیت نظام وظیفه داوطلبان را با توجه به بند 3-2 مقررات وظیفه عمومی مندرج در دفترچه راهنمای پذیرش معین کند (برای برادران) از دیگر مدارک ضروری است.

سبزوار: سبزوار: با مجله خبری تحلیلی سبزوار بروز باشید

طفره: طفره: تارنمای خبری تحلیلی

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 15 شهریور 1400 بروزرسانی: 15 شهریور 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 5950

به "اسامی پذیرفته&amp#157 &amp#157شدگان دوره های کارشناسی علمی کاربردی اعلام شد ، قبولی بیش از 42 هزار نفر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسامی پذیرفته&amp#157 &amp#157شدگان دوره های کارشناسی علمی کاربردی اعلام شد ، قبولی بیش از 42 هزار نفر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید