اجاره آدم کش برای حذف رقیب عشقی

به گزارش کنفرانس هکا، پسر افغانستانی که به خاطر عشق به دخترعمه اش شوهر سرایدار وی را کشته بود در تازه ترین اعترافات خود مدعی شد برای ارتکاب این قتل یک آدم کش اجاره نموده بود، اما وی بعد از دریافت پول ها فرار کرد.

اجاره آدم کش برای حذف رقیب عشقی

به گزارش، این پسر 19 ساله که علی احمد نام دارد از صبح پنجشنبه 18 مهر به اتهام قتل با دستور بازپرس غلامی از شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران بازداشت شد.

متهم در مصاحبه با خبرنگار به تشریح ماجرای این جنایت پرداخت و گفت:

یکسال و نیم قبل همراه خواهر و مادرم و عده زیادی از همولایتی هایمان سوار بر یک خودروی قاچاق بر از افغانستان به ایران آمدیم، چون تعداد زیادی در خودرو سوار بودیم خواهر 17 ساله ام به خاطر ازدحام جمعیت و نبود هوا در آغوش من خفه شد و مرد. بعد از مرگ خواهرم از ناراحتی و تنهایی افسردگی شدید گرفته بودم. برای همین مادرم از صفیه - دختر دایی ام - که همراه شوهر و بچه هایش در تهران زندگی می کرد خواست به دیدن من بیاید و کمکم کند تا شاید حالم خوب گردد، اما کم کم به صفیه علاقه مند شدم و زمانی که او این ماجرا را فهمید خواست تا رابطه را قطع کند. اما نمی توانستم دوری او را تحمل کنم.

وقتی دیدم نمی توانم عشق صفیه را فراموش کنم تصمیم به قتل شوهرش گرفتم. با یک مرد ایرانی آشنا شدم. او که بعد ها متوجه شدم کلاهبردار است گفت 2 میلیون تومان می گیرد و شوهر صفیه را سر به نیست می نماید. اما بعد از مدتی نظرش عوض شد و گفت 7 میلیون می گیرد و او را به قتل می رساند. 3 میلیون تومان به صورت کارت به کارت و 4 میلیون تومان دستی به او پول دادم.

شب حادثه زمانی که صفیه به خانه مادرش رفت من به همراه آدم کش اجاره ای به خانه مقتول رفتم. مقابل در ورودی به من گفت وارد خانه شو تا من موتورم را پارک کنم، اما دیگر از او خبری نشد. به تلفن همراهش زنگ زدم، اما خاموش بود. همانجا تصمیم گرفتم خودم شوهر صفیه را بکشم بعد با شالی که روی کاناپه بود او را خفه کردم.

مادرم با من تماس گرفت و گفت شوهر صفیه را کشته اند. بعد از من خواست با هم به دیدن صفیه برویم. وقتی به آنجا رسیدیم من بیرون خانه پرسه می زدم که پلیس به من شک کرد و بازداشت شدم.

منبع:ایران

اروپا: اروپا: سفر به مهد فناوری و میراث دار تمدن باستانی روم و یونان

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 6699

به "اجاره آدم کش برای حذف رقیب عشقی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اجاره آدم کش برای حذف رقیب عشقی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید