آقای شریعتمداری؛ مردم چطور به قول های شما اعتماد نمایند؟

به گزارش کنفرانس هکا، موسوی سردبیر گفتگوی ویژه خبری در اینستاگرام خود نوشت: این روزها خیلی ها کشور ترکیه رو مثال می زنند که با حرف اردوغان همه طلاها رو به بانک ها دادند که ارزش پولشان سقوط نکنه نمونه آن در کره جنوبی هم اتفاق افتاده اما چرا در ایران رییس جمهور چند بار صحبت می نماید و اتفاقی نمی افتد؟ برخی ها به فرهنگ خرده دریافت و برخی ها پای میل طبیعی مردم برای حفظ ارزش دارایی های خود را به میان کشیده اند اما برخی هم معقتد به متزلزل شدن دیوار اعتماد مردم به دولت هستند، دیشب این گزاره برای من تقویت شد.

آقای شریعتمداری؛ مردم چطور به قول های شما اعتماد نمایند؟

از دولت پیگیری که وزرا برای هفته دولت به برنامه بیایند من گفتن پراید که گردیده 40 میلیون و نبض کالا در بازارهای دیگه هم نامنظمه فرصت خوبی است که ببینیم چه خبره! چه قراره بشه!

آقای وزیر صبح ساعت 10 استقبال کردن و گفتن می آیند ما هم در اخبار 20:30 تیزر رفتیم که مردم امشب منتظر یک شرح در این وانفسای بازار باشید آقای وزیر ساعت 21/30 خیلی راحت گفتن خسته هستند سرشان شلوغه وقت ندارند بیایند برای مردم شرح بدهند از ما اصرار از وزارت انکار ...

وقتی در کمتر از دوازده ساعت وزیر دولت می زنه زیر حرفش تولیدنماینده و فروشنده و مردم چطور و باید به چه کسی اعتماد نمایند!

pariha.com: پریها مجله گردشگری، خبری، موفقیت، آشپزی و سرگرمی میباشد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 318

به "آقای شریعتمداری؛ مردم چطور به قول های شما اعتماد نمایند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آقای شریعتمداری؛ مردم چطور به قول های شما اعتماد نمایند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید