آرامستان های جدید تهران کجا احداث می شوند؟

به گزارش کنفرانس هکا، بر اساس پیشنهاد شهرداری تهران، 3 محل برای آرامستان های جدید تهران در نظر گرفته شده است که با توجه به اینکه این محل ها در خارج از حریم شهر تهران است باید به تایید کمیسیون زیربنای استانداری برسد.

آرامستان های جدید تهران کجا احداث می شوند؟

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، محمد تقی زاده با اشاره به همکاری استانداری تهران با شهرداری تهران برای جانمایی مکان های جدید برای آرامستان های تهران اظهار کرد: مسئله آرامستان ها در کارگروهی در شهرداری تهران در حال پیگیری است که البته در گذشته نیز این موضوع در طرح جامع مطرح شده بود که شهرداری تهران معتقد است که باید آرامستان جدید در اطرف تهران احداث شود.

معاون عمرانی استانداری تهران گفت: البته مشاوره طرح جامع تهران، این مسئله را بررسی کردند و در این زمینه مطالعاتی در حال انجام است و مکان هایی نیز برای احداث آرمستان های جدید در دستور کار واقع شده است که البته در این زمینه به زودی اطلاع رسانی خواهد شد.

تقی زاده ادامه داد: با توجه به اینکه محل آرامستان های جدید در غرب، شرق و شمال تهران در خارج از حریم شهر تهران است به همین دلیل این مکان ها باید به تایید کارگروه زیربنایی استانداری تهران برسد.

وی گفت: هنوز فرآیند تایید و تصویب محل آرامستان های جدید به کارگروه زیربنایی استانداری تهران نیامده است و در صورت ارسال در این زمینه تصمیم گیری می شود.

آیان کتاب: مجموعه ای از بهترین کتاب های دنیا را در این مجموعه بخوانید

دبی: دبی: زیباترین شهر حاشیه خلیج فارس و امارات

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 8335

به "آرامستان های جدید تهران کجا احداث می شوند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آرامستان های جدید تهران کجا احداث می شوند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید