آخرین مهلت ثبت نام یارانه خودرو ، قیمت واقعی خودروهای حراج شده ایران خودرو

به گزارش کنفرانس هکا، به گزارش خبرنگاران، از هفته گذشته چهاردهم مهر ماه پیش فروش نو ایران خودرو آغاز شده است. بزرگترین خودروساز دولتی کشور به مانند سایپا حجم انبوهی زیان دارد و خودروهای ناقص در پارکینگ اما در دادن تعهد برای تحویل خودروهای یک سال دیگر گویا مسئله ای ندارد و معلوم نیست که این خودروها سرنوشتی مشابه خودروهای پیش فروش معوق قبلی پیدا خواهند کرد یا نه.

آخرین مهلت ثبت نام یارانه خودرو ، قیمت واقعی خودروهای حراج شده ایران خودرو

با این حال در این طرح که تا فردا یعنی 18 مهر ماه ادامه دارد، پنج خودرو عرضه شده است. قیمت فعلی خودرو پژو 207 دستی 117 میلیون تومان، رانا پلاس 80 میلیون تومان، سورن پلاس 81 میلیون تومان، دنا پلاس دستی 151 میلیون تومان و دنا پلاس اتومات 70 میلیون تومان ارزان تر از بازار هستند.

بر اساس آخرین قیمت ها قیمت کارخانه پژو 207 دستی سقف شیشه ای 216 میلیون تومان است. اما قیمت این خودرو در بازار آزاد 333 میلیون تومان است.

خودروی دیگری که در طرح پیش فروش مهرماه ایران خودرو عرضه می شود، راناپلاس است. قیمت کارخانه رانا پلاس 180 میلیون تومان و قیمت بازار آزاد آن حدود 260 میلیون تومان است.

قیمت کارخانه سورن پلاس هم 204 میلیون تومان است. اما این خودرو در بازار آزاد 285 میلیون تومان است.

قیمت کارخانه دناپلاس دستی هم 285 میلیون تومان است. اما قیمت این خودرو در بازار آزاد به حدود 436 میلیون تومان رسیده است. متقاضیان دناپلاس اتومات هم باید برای خرید این خودرو از کارخانه 390 میلیون تومان هزینه کنند. اما قیمت بازار آزاد این خودرو حدود 460 میلیون تومان است.

شرایط و حداقل نقدینگی مورد نیاز برای خرید این خودروها را در تصویر زیر ملاحظه کنید:

متقاضیان برای ثبت نام در طرح پیش فروش مهرماه ایران خودرو باید به نشانی esale.ikco.ir مراجعه کنند.

زمان ثبت نام تا 18 مهرماه ادامه دارد. مراسم قرعه کشی برای انتخاب مشتریان نهایی هم دوشنبه 19 مهرماه در محل سالن کنفرانس معاونت بازاریابی و فروش ایران خودرو برگزار خواهد شد.

جزئیاتی دیگر را در گزارش ثبت نام ایران خودرو مهر 1400 بخوانید.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 4 آبان 1400 بروزرسانی: 4 آبان 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 12875

به "آخرین مهلت ثبت نام یارانه خودرو ، قیمت واقعی خودروهای حراج شده ایران خودرو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین مهلت ثبت نام یارانه خودرو ، قیمت واقعی خودروهای حراج شده ایران خودرو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید