آخرین آپدیت بزرگ Stardew Valley انتهای سال جاری عرضه خواهد شد

به گزارش کنفرانس هکا، بازی استاردو ولی (Stardew Valley) حدود 8 سال پیش عرضه شد و به مناسبت جشن 8 سالگی این بازی شرکت سازنده تصمیم گرفته تا یک به روزرسانی نو برای آن عرضه کند. هواداران بسیار مدت زیادی است که منتظر این به روزرسانی بوده و حال در انتهای امسال به آن دست پیدا خواهند کرد. نکته اینجاست که تاریخ اعلام شده تنها برای نسخه کامپیوتر بوده و نسخه کنسولی استاردو ولی در سال بعدی این به روزرسانی را دریافت خواهد نمود.

آخرین آپدیت بزرگ Stardew Valley انتهای سال جاری عرضه خواهد شد

بازی استاردو ولی یکی از عناوین دو بعدی و شبیه ساز کشاورزی بسیار مجذوب کننده است. البته این بازی چیزی بیشتر از یک شبیه سازی بوده و یک زندگی بسیار آرام و بدون هیاهوی دنیای شهری را به کاربران ارائه می دهد. همین موضوع باعث شده تا این بازی هواداران بسیار زیادی داشته باشد و بتواند توجه دنیای گیمینگ را به خود جلب بکند.

به روزرسانی بعدی بازی شماره 1.6 است. این به روزرسانی از تابستان سال 2022 میلادی در حال ساخت بود و طبق چیزی که اعلام شد این به روزرسانی روی بحث ماد کردن بازی تمرکز داشت. شرکت سازنده در این مدت خاطرنشان کرد که این به روزرسانی تغییرات زیادی نسبت به چیزی که برای آن برنامه ریزی شده بود داشته ات. برای مثال اینکه چندین فستیوال و مینی فستیوال به بازی اضافه شده است. همینطور اینکه بازی از لحاظ گیم پلی و روند داستانی نیز توسعه زیادی داشته است. برای مثال یک سبک تازه از کشاورزی و محتوای پوششی بیشتر به آن اضافه شده است. همینطور اینکه کرکترهای بازی دیالوگ های بیشتری داشته و قابلیت تجربه بازی به سبک همکاری (Co-Op) تا 8 نفر هم به استاردو ولی اضافه شده است.

حدود یک ماه پیش بود که شرکت سازنده به نام Concerned Ape خاطرنشان کرد که محتوای زیادی به این بازی اضافه نموده است. همینطور اینکه اعلام شد که این به روزرسانی قطعاً در سال 2024 میلادی عرضه خواهد شد و هواداران بازی استاردو ولی باید منتظر آن باشند. حال این شرکت تاریخ رسمی عرضه آن را نیز اعلام نموده است. مدیر شرکت سازنده بازی استاردو ولی به نام اریک بارون (Eric Barone) در مصاحبه ای گفت:

در ادامه بارون شرح داد که بازی استاردو ولی بیش از 30 میلیون نسخه فروش داشته و عملکرد بسیار خوبی در این مدت داشته است. به طور کلی بازی استاردو ولی عملکردی برخلاف موج گیمینگ دارد. به این شکل که این بازی کاربران را به آرام بودن و یک تجربه آرامش بخش تشویق نموده و اصلاً فشاری روی بازیکنان قرار نمی دهد.

حدود چند سال است که از عرضه آخرین به روزرسانی بزرگ بازی استاردو ولی می گذرد و این بازی به بهتری نحو به وسیله شرکت سازنده مورد پشتیبانی قرار گرفته است. شرکت سازنده توانسته پشتیبانی بسیار خوبی از این بازی بکند و نکته اینجاست که این شرکت در حال ساخت یک بازی دیگر نیز هست. بازی بعدی شرکت Concerned Ape حالت تاریکی داشته و از جادو و موارد دیگر استفاده می نماید.

نکته اصلی اینجاست که شرکت سازنده با وجود اینکه یک شرکت مستقل و کوچک است توانسته یک بازی بسیار خوب را برای پلتفرم های مختلف عرضه کند. همین موضوع باعث شده تا گیمرها نیز از بازی استاردوولی پشتیبانی نموده و از آن استقبال بسیار خوبی بکنند.

به روزرسانی شماره 1.6 بازی استاردوولی در تاریخ 29 اسفند برای کامپیوتر عرضه خواهد شد. این به روزرسانی در سال آینده برای کنسول ها و موبایل در دسترس قرار خواهد گرفت.

منبع: Eurogamer

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 12 اسفند 1402 بروزرسانی: 12 اسفند 1402 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 15598

به "آخرین آپدیت بزرگ Stardew Valley انتهای سال جاری عرضه خواهد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین آپدیت بزرگ Stardew Valley انتهای سال جاری عرضه خواهد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید