10 ایده مجذوب کننده برای استایل شلوار واید لگ که باید امتحان کنید

به گزارش کنفرانس هکا، اگر از آن دسته افرادی باشید که ترندهای روز دنیای فشن را به خوبی دنبال می نمایند، حتما می دانید که پوشیدن شلوارهای تنگ و اسکینی دیگر قرار نیست استایل شما را به روز و خیره نماینده جلوه دهد. با این وجود اگر می خواهید به سراغ امتحان کردن شلوارهای گشاد بروید ، بهتر است با اصول نحوه استایل شلوار واید لگ و شلوارهای مشابه آن آشنایی پیدا کنید.

10 ایده مجذوب کننده برای استایل شلوار واید لگ که باید امتحان کنید

شلوار واید لگ یکی از محبوب ترین و کاربردی ترین آیتم های این روزها است و شما برای داشتن یک استایل ترندی و متفاوت باید مدل های مختلف آن را در کمدتان داشته باشید. در این مطلب از خبرنگاران به معرفی 10 ایده مجذوب نماینده برای استایل شلوار واید لگ می پردازیم. با ما همراه باشید.

شلوار واید استایل چیست؟

به شلوارهایی که در قسمت کمر و باسن تنگ هستند و هر چه قدر به سمت پایین می روند گشادتر می شوند، شلوار واید لگ (Wide Leg) می گویند. این شلوارها کمر بلندی دارند و بر خلاف شلوارهای دم پا گشاد که تنها در قسمت ساق پا گشاد است، در بخش ران پا هم گشاد به نظر می رسد. شلوارهای واید لگ پاهای شما را کشیده تر و در نتیجه قدتان را هم بلندتر نشان می دهند، به همین علت همه افراد می توانند در استایل خود از آن ها استفاده نمایند.

ایده استایل شلوار لگ

حالا که با شلوار واید لگ و مدل آن آشنا شده اید، می توانید به سراغ امتحان کردن استایل هایی بروید که در آن ها از شلوار واید لگ استفاده شده است. از قلم نیاندازید که در هنگام ست کردن لباس ها با یکدیگر و خرید شلوار جین زنانه به فرم اندام و قد خودتان توجه کنید تا استایلتان درست همانطور که می خواهید به نظر برسد.

شلوار واید لگ با شکت

برای داشتن یک استایل کژوال و در عین حال ترندی در فصل های سرد سال می توانید شلوار واید لگ را با شکت های طرح دار بپوشید. کت شکت برای روزهای پاییزی که هوا نه خیلی سرد و نه خیلی گرم است مناسب خواهد بود و انواع مختلف آن را می توانید با شلوار واید لگ جین یا پارچه ای کمر بلند بپوشید. انتخاب کیف و کفش کاملا به خودتان بستگی دارد؛ اگر می خواهید برای محل کار یا موقعیت های رسمی این استایل را داشته باشید بهتر است به سراغ کفش های پاشنه دار و کیف های مجلسی بروید. در غیر این صورت پیشنهاد می کنیم شلوار واید لگ را با کفش های چانکی مانند کتانی های نیوبالانس و کیف های اورسایز مانند توت بگ ها استایل کنید.

ترکیب شلوار واید لگ و پیراهن اورسایز

کاربردی ترین و برترین استایلی که می توانید با شلوار واید لگ داشته باشید، ترکیب این شلوار و پیراهن اورسایز است. برای مهمانی ها و دورهمی های خانوادگی می توانید پیراهن را در داخل شلوار پارچه ای واید لگ خود بگذارید تا ظاهرتان حالتی مجلسی و شیک پیدا کند. برای این استایل بهتر است کفش های پاشنه بلند رنگی یا صندل های تابستانه تخت بهره ببرید.

از آنجایی که هر فردی می تواند با استایل شلوار واید لگ و پیراهن اورسایز ظاهری زیبا پیدا کند، برای شخصی سازی کردن آن باید به سراغ امتحان اکسسوری ها، آیتم های پوشیدنی دیگر یا پیراهن های طرح دار بروید. برای مثال می توانید یک پیراهن راه راه را با شلوار واید لگ و کفش های کتانی راحتی بپوشید و کیفتان را با توجه به رنگ کفش و احتیاج خود انتخاب کنید. علاوه بر این می توانید با نبستن همه دکمه های پیراهن یا گره زدن پایین آن جزئیات استایل خود را بیشتر کنید.

استایل شلوار واید لگ با تیشرت اورسایز

ترکیب شلوار واید لگ با تیشرت اورسایز به عنوان یک استایل ساده و راحت برای انجام کارهای روزمره، پیاده روی و قرارهای محبت آمیز برنامه ریزی نشده فوق العاده خواهد بود. برای این استایل شما باید شلوار جین واید لگ را با تیشرت های رنگی مورد علاقه خودتان ست کنید. هنگام انتخاب کفش بهتر است با توجه به سبک پوشش خود تصمیم گیری کنید اما پیشنهاد ما کتانی هایی مانند کانورس و ونس است که استایلتان را تینیجری تر نشان می دهند. البته اگر تصمیم دارید تیشرت را در شلوار خود قرار دهید می توانید کفش های داک مارتنز (Dr Martens) یا مشابه آن را هم امتحان کنید. این استایل برای مردان هم مناسب است پس پیشنهاد می کنیم خرید شلوار جین مردانه را حتما در اولویت خود قرار دهید.

استایل شلوار واید لگ با کت بلیزر

شما برای استایل شلوار واید لگ با کت بلیزر گزینه های بسیار زیادی در پیش روی خود دارید. برای مثال می توانید به سراغ خرید یک ست کت وشلوار بروید و آن را با کفش های کتانی، بوت یا کفش پاشنه بلند بند دار ست کنید. از طرفی اگر اندام کشیده ای دارید می توانید شلوار جین واید لگ را با بلیزرهای اورسایز استایل کنید و به همراه آن ها یک بوت کابویی یا کتانی راحت نسبتا چانکی بپوشید. در هنگام انتخاب کیف بهتر است با توجه به موقعیت خود تصمیم بگیرید؛ با این حال ما کیف های خیلی بزرگ که حملشان برای شما سخت است را پیشنهاد نمی کنیم.

استایل با شلوار واید لگ و پیراهن بلند

اگر می خواهید یک استایل تابستانه منحصر به فرد داشته باشید و از پوشیدن شلوار واید لگ با بلیزر و پیراهن اورسایز خسته شده اید، این ایده دقیقا مناسب شما است. شلوارهای واید لگ رنگی خود را با پیراهن های بلند نازک و خنک بپوشید و برای زیباتر کردن ظاهرتان چند دکمه پایینی پیراهن را نبندید. برای کفش بهتر است به سراغ کفش ها و صندل های پاشنه بلند بروید تا اندامتان کشیده تر دیده گردد. استفاده از اکسسوری هایی چون دستمال گردن، ساعت و دستبند های متفاوت را از قلم نیاندازید؛ چرا که بدون آن ها استایلتان بیش از حد ساده به نظر خواهد رسید.

ست کردن شلوار جین واید لگ با دامن کوتاه

اگر فرد ریسک پذیری هستید و دوست دارید سبک های پوشش مختلف را امتحان کنید شاید بهتر باشد استایل شلوار واید لگ با دامن را هم در فهرست خود قرار دهید. برای این استایل ترندی باید ابتدا شلوار واید لگ جین یا پارچه ای خود را به همراه یک کفش چانکی بپوشید تا تعادل را وارد تیپ خود کنید. سپس باید به سراغ دامنی بروید که نسبت به شلوارتان بافت و جنس متفاوتی دارد تا استایلتان مجذوب نمایندهیت بصری داشته باشد. برای بالا تنه خود هم می توانید کراپ کت ها یا پیراهن های کوتاه را در نظر داشته باشید. اضافه کردن جزئیات به استایلتان را از قلم نیاندازید یک کمربند زیبا، یک جفت گوشواره ی چشمگیر و یک باندانای طرح دار می تواند تیپ شما را پیچیده و مجذوب نماینده تر نشان دهد.

شلوار واید لگ با وست

یکی از محبوب ترین آیتم های پوشیدنی بهار و تابستان سال جاری وست های کوتاه هستند که می توانید آن ها را به روش های مختلفی با شلوار واید لگ استایل کنید. اگر برای شرکت در مراسم های خانوادگی رسمی در پی یک پوشش مناسب و ساده هستید می توانید شلوار واید لگ پارچه ای را با یک وست همرنگ خودش و کفش پاشنه بلند ست کنید. برای یک استایل مناسب بیرون رفتن هم می توانید وست خود را به همراه یک پیراهن سفید ساده و شلوار واید لگ پارچه ای بپوشید. پیشنهاد می کنیم در روز های آخر فصل تابستان که هوا رو به سردی می رود، وست هایی که از پارچه های ضخیم تری دوخته شده اند را با یقه اسکی ست کنید تا استایل کژوال و راحتی داشته باشید.

شلوار واید لگ با ترنچ کت

بیشتر شلوارهای واید لگ کمر بلندی دارند؛ همین موضوع باعث می گردد که استایل کردن آن ها با ترنچ کت چرم یا پارچه ای و یک کمربند منحصر به فرد تصمیم فوق العاده ای به نظر برسد. برای داشتن یک استایل خیابانی می توانید ترنچ کت چرم را با شلوار جین واید رنگ تیره بپوشید. اگر می خواهید استایل متفاوتی داشته باشید این ترکیب را با یک بوت پاشنه گربه ای و یک باگت بگ ست کنید.

اگر به کت چرم علاقه ای ندارید و می خواهید استایل ساده تری داشته باشید، می توانید یک ترنچ کت بژ یا شتری را با شلوار جین واید لگ و کتانی های چانکی بپوشید. برای این استایل بهتر است به اصل لایه لایه پوشیدن لباس ها توجه کنید تا مجذوب نمایندهیت ظاهریتان حفظ گردد.

شلوار جین واید لگ با کت جین

همانطور که می دانید آیتم های پوشیدنی دوخته شده با پارچه جین هیچ وقت قرار نیست از مد بیفتند؛ دقیقا به همین علت است که استایل سر تا پا جین یکی از مهم ترین ترندهای سال جاری به شمار می آید و حتما باید آن را امتحان کنید. اگر به استایل های کلاسیک علاقه مند هستید می توانید شلوار جین واید لگ را با کت جین کوتاه و بوت های پلتفرم یا کفش های آکسفورد امتحان کنید. بعلاوه می توانید کت های جین اورسایز را با شلوار واید لگ و کفش های کتانی کانورس یا ایرفورس بپوشید. بهتر است در هنگام خرید کت به جزئیات آن توجه کنید هر چه قدر کت شما دارای ویژگی های خاص تری باشد، استایلتان هم زیباتر و مجذوب نماینده تر خواهد شد.

شلوار واید لگ با کراپ تاپ

اگر می خواهید در مهمانی های محبت آمیز یا مراسم های خانوادگی خود شلوار واید لگ را با کراپ تاپ بپوشید بهتر است برای بهتر شدن استایلتان به چند نکته توجه کنید. شلوارهای واید لگ تزئین شده یا پارچه ای برای این دسته از موقعیت ها مناسب تر هستند و به همراه آن ها باید کراپ تاپ های کوتاه بپوشید تا کمر شلوار به خوبی تعیین باشد و اندامتان زیباتر به نظر برسد. تاپی که انتخاب می کنید باید از نظر طرح، رنگ، جنس پارچه و جزئیات چشمگیر متفاوت باشد تا استایلتان از یکدست بودن فاصله بگیرد.

کفش مناسب برای ست کردن با شلوار واید لگ

هنگام انتخاب کفش برای ست کردن با شلوار واید لگ جین و پارچه ای، باید عوامل مختلفی را در نظر بگیرید تا ظاهری شیک و متعادل داشته باشید. در درجه اول بهتر است به قد شلوارتان توجه کنید. شلوارهای واید لگ به نیمه پایینی اندام شما حجم می دهند، بنابراین کفش هایی که انتخاب می کنید باید بدون تحت تاثیر قرار دادن زیبایی پاچه شلوارتان مجذوب نمایندهیت بصری خودشان را به خوبی نشان بدهند.

بعلاوه باید بتوانید کفش خود را با توجه به سبک استایلتان انتخاب کنید. برای مثال، اگر می خواهید یک استایل کژوال مناسب محل کار داشته باشید نباید به سراغ کفش های پاشنه بلندی بروید که با پوشیدن آن ها پاهایتان تعیین می شوند. ارتفاع پاشنه می تواند به طور قابل توجهی بر ظاهر کلی لباس هایی که پوشیده اید تاثیر بگذارد. هنگام انتخاب کفش باید راحتی خودتان و موقعیتی که قرار است در آن قرار بگیرید را حتما در نظر داشته باشید.

  • کفش های پلتفرم: با پوشیدن صندل ها یا کفش های لژ دار علاوه بر یاری به بلندتر دیده شدن قدتان، می توانید ظاهر استایلتان را هم متناسب تر نشان دهید.
  • چکمه: نیم بوت ها برای استایل با شلوار واید لگ مناسب هستند و شما در هنگام انتخاب آن ها گزینه های زیادی دارید. با این حال، پیشنهاد ما بوت های پاشنه بلوکی، پاشنه گربه ای و پاشنه کوبایی است.
  • کفش های کتانی: کفش های کتانی اسپرت و راحت برای ست کردن با شلوار واید لگ فوق العاده هستند و بدون هیچ مسئله ای برترین استایل را برای شما به ارمغان می آورند. اگر از آن دسته افرادی هستید که می خواهند در هر موقعیتی احساس راحتی داشته باشند شلوار واید لگ را با کتانی بپوشید.
  • کفش لوفر یا آکسفورد: لوفرها و آکسفوردها وقتی با شلوارهای واید لگ ست می شوند، زیبایی و مجذوب نمایندهیت استایل را چندین برابر بیشتر می نمایند. پیشنهاد می کنیم در پی کفش هایی بگردید که جزئیات یا جنس جالب و متفاوتی دارند؛ با این کار می توانید استایلتان را پیچیده تر نشان دهید.

کلام آخر

شما برای بهبود بخشیدن سبک پوششتان باید ریسک پذیر باشید و استایل ها و آیتم های پوشیدنی مختلف را امتحان کنید. شلوار واید لگ هم از آن دسته لباس هایی است که برای ست کردن آن با آیتم های دیگر با محدودیت زیادی روبرو نیستید. این یعنی شما می توانید با توجه به سلیقه خود و رعایت یک سری نکات ساده این شلوار را در استایلتان جای دهید و از زیبایی آن لذت ببرید.

منابع: Who What Wear, InStyle

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 5 اردیبهشت 1403 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1403 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 16914

به "10 ایده مجذوب کننده برای استایل شلوار واید لگ که باید امتحان کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "10 ایده مجذوب کننده برای استایل شلوار واید لگ که باید امتحان کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید