یکی از قابلیت های اسپاتیفای بی سروصدا پولی شد

به گزارش کنفرانس هکا، اسپاتیفای قابلیتی را که بسیاری از پلتفرم های دیگر به صورت رایگان ارائه می دهند، به بخشی از سرویس اشتراکی تبدیل کرد.

یکی از قابلیت های اسپاتیفای بی سروصدا پولی شد

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران ، بسیاری از کاربران اسپاتیفای گزارش داده اند که این پلتفرم نمایش متن آهنگ ها را وارد امکانات سرویس اشتراکی نموده است. اسپاتیفای برای این تغییر، هیچ بیانیه مستقیمی منتشر نکرد.

براساس گزارش زومیت، اسپاتیفای در پاسخ به پیگیری تک کرانچ درباره پولی شدن نمایش متن آهنگ ها گفت که ویژگی های این پلتفرم ممکن است در طول زمان، بین بازارها و دستگاه های مختلف تغییر نمایند.

اسپاتیفای پاییز گذشته ویژگی نمایش متن آهنگ ها را به صورت آزمایشی و محدود از دسترس بعضی کاربران خارج کرد. کاربرانِ پلن رایگان که سعی می کردند به این ویژگی دسترسی پیدا نمایند، پیامی را مشاهده می کردند که می گفت: از متن آهنگ در Spotify Premium لذت ببرید. در آن موقع، اسپاتیفای شرح داد که این تغییرات فقط یک آزمایش هستند و فقط در دو بازار اعمال شده اند. به نظر می رسد که تغییر مورد بحث از حالت آزمایشی خارج شده است.

تغییر نو اسپاتیفای، مشخصاً اقدامی برای سوق دادن افراد بیشتر به خرید اشتراک پولی است. اسپاتیفای در تعداد مشترکین پیشرفت خوبی داشته است اما عایدی سه ماهه اخیر این شرکت به حد انتظارات تحلیلگران نرسید.

227227

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 14 اردیبهشت 1403 بروزرسانی: 14 اردیبهشت 1403 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 17108

به "یکی از قابلیت های اسپاتیفای بی سروصدا پولی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یکی از قابلیت های اسپاتیفای بی سروصدا پولی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید