کولر همراه، تازه ترین اختراع سونی ، عکس

به گزارش کنفرانس هکا، شرکت سونی به تازگی از ریئون پاکت 5 رونمایی کرده است، دستگاهی پوشیدنی که همانند تهویه مطلوع قابل حمل، نوید امکان تنظیم دمای شخصی بدن را می دهد.

کولر همراه، تازه ترین اختراع سونی ، عکس

به گزارش خبرنگاران و به نقل از ایسنا، این گجت جالب از روش های سنتی مانند پنکه ها و لباس های حجیم فاصله گرفته و راه حلی راحت تر را برای مدیریت دمای بدن در محیط های مختلف ارائه می دهد. کافی است دستگاه را در بخشی از بدن که نیازمند گرمایش یا سرمایش است، بگذارید تا خیلی سریع، دمای موردنیاز تأمین شود.

ریئون پاکت 5 صرفا یک پنکه نیست؛ بلکه ماژول ترمو-الکتریکی با مجموعه ای از حسگرهاست که محیط کوچکی را در اطراف هسته مرکزی بدن شما شکل می دهد. این حسگرها دمای بدن، رطوبت و حتی حرکت های فرد را کنترل می کنند تا نیازهای اشخاص را برای راحتی مشخص کنند.

این دستگاه پنج سطح خنک کننده برای روزهای گرم و چهار سطح گرمایش برای هوای خنک تر ارائه می دهد. برای بهینه سازی عملکرد آن، می توان آن را با ریئون پاکت تگ همسان سازی کرد، حسگر کوچکی که دما و رطوبت محیط را تشخیص می دهد و داده ها را به واحد قرارگرفته در قسمت گردن ارسال می کند. این دستگاه به ریئون پاکت 5 اجازه می دهد تا قبل از اینکه گرما یا سرما را احساس کنید، شرایط راحتی شما را به طور فعال تنظیم کند.

برای کسانی که کنترل دستی را ترجیح می دهند، برنامه اختصاصی اندروید یا آی اواس این امکان را می دهد که سطح سرمایش و گرمایش را از طریق بلوتوث تنظیم کنند. عمر باتری ریئون پاکت 17 ساعت با یک بار شارژ است که برای استفاده طولانی مدت ایدئال محسوب می شود.

سیستم کنترل آب وهوای پوشیدنی سونی از سال 2019 در ژاپن در دسترس بوده و نسخه های بعدی آن در بازارهای آسیایی پیروز عمل کردند و اکنون شاهد عرضه جهانی این محصول هستیم که بریتانیا اولین بازار خارج از آسیای آن است.

5454

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 13 اردیبهشت 1403 بروزرسانی: 13 اردیبهشت 1403 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 17098

به "کولر همراه، تازه ترین اختراع سونی ، عکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کولر همراه، تازه ترین اختراع سونی ، عکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید