کاربران فیسبوک هدایای خود را به بابانوئل سفارش می دهند

به گزارش کنفرانس هکا، فیسبوک تصمیم دارد برای کاربران امکاناتی را فراهم کند تا مجموعه هدایای دلخواه سال نو خود را به دوستانشان ارسال کند. این موضوع یاری می نماید کاربران هدیه هایی مناسب تر دریافت نمایند.

کاربران فیسبوک هدایای خود را به بابانوئل سفارش می دهند

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، فیسبوک امکانی تازه را در اختیار کاربران گذاشته که بر اساس آن می توانند هدایای خود را جهت دار تر دریافت نمایند.

بر اساس این ویژگی تازه کاربران قادر خواهند بود پست های جمع آوری شده خود را در روزهای آینده به اشتراک بگذارند.بنابراین کاربران می توانند به طور بالقوه ایده های هدیه کریسمس را با دوستانشان به اشتراک بگذارند.کاربران می توانند مجموعه ای از پست های مرتبط به لباسها، کیف و کفشها و اشیاء تزئینی و ... را گرداوری و به صورت یک کلکسیون اختصاصی با دیگران مشترک شوند.

سپس در مرحله بعد فیسبوک توانایی به اشتراک گذاشتن این مجموعه ها را در اختیار کاربران قرار می دهد تا دوستان کاربر بتوانند محتوایی را که او جمع نموده مشاهده نموده و بدانند هدیه های دلخواه کاربر شامل چه مواردیست.

افزون بر این کاربران می توانند به یک لیست دسترسی داشته باشند تا دوستان خود را در خصوص مجموعه ای از دستور العمل های برگزاری یک جشن تعطیلات، ایده های تعطیلات، یا الگوهای رفتاری مختلف مطلع نمایند.

منبع: انتخاب
انتشار: 28 آذر 1401 بروزرسانی: 28 آذر 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 14007

به "کاربران فیسبوک هدایای خود را به بابانوئل سفارش می دهند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاربران فیسبوک هدایای خود را به بابانوئل سفارش می دهند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید