پیش بینی 30 اتوبوس و 80 تاکسی در جهت آرامستان بهشت معصومه(س) برای روزهای پایانی سال

به گزارش کنفرانس هکا، خبرنگاران/قم مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری قم گفت: برای تسریع دررفت و آمد شهروندان به آرامستان بهشت معصومه(س)، 30 دستگاه اتوبوس و 80 دستگاه تاکسی در این جهت تردد می نماید.

پیش بینی 30 اتوبوس و 80 تاکسی در جهت آرامستان بهشت معصومه(س) برای روزهای پایانی سال

سید سیف الدین موسوی نیارکی در گفت وگو با خبرنگاران به برنامه های شهرداری قم در روزهای پایانی سال و به ویژه پنج شنبه آخر سال اشاره نمود و گفت: برای ارائه خدمات بهتر احتیاج داریم مسائل سنوات گذشته در پنج شنبه آخر سال ازجمله مسائل شدید ترافیکی و عبور و مرور و بعلاوه پارک خودروها مورد توجه قرار گیرد.

وی مهم ترین اقدامات را موردبررسی قرارداد و اضافه کرد: استقرار اکیپ های راهور در نقاط تعیین و هماهنگ با حراست جهت برقراری نظم و جلوگیری و برطرف مسائل و گره های گرافیکی، تأمین و نصب نیوجرسی در نقاط تعیین و به تعداد مورداحتیاج و بعلاوه استقرار عوامل موتوری سازمان آتش نشانی در نقاط تعیین شده ازجمله اقداماتی بوده که برنامه ریزی شده است.

وی از تردد 30 دستگاه اتوبوس به بهشت معصومه (س) اطلاع داد و توضیح داد: هماهنگی های لازم برای تردد 30 دستگاه اتوبوس جهت جابجایی شهروندان و مراجعین از و به بهشت معصومه(س) اجرا شده و استقرار 80 دستگاه تاکسی از ایستگاه مطهری جهت ارائه سرویس به شهروندان هماهنگ شده است.

مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری قم ادامه داد: بعلاوه تأمین 30 نفر نیروی خدماتی و فضای سبز در روز پنجشنبه جهت یاری به پرسنل سازمان، هماهنگی لازم برای استقرار اورژانس جهت مواقع بحرانی و امداد به شهروندان اجرا شده است.

وی از تشکیل اتاق مدیریت بحران اطلاع داد و تأکید کرد: اتاق مدیریت بحران با حضور نماینده همه ارگان های مرتبط در سازمان تشکیل شده و بازدید میدانی و گفتگو بین تمامی نمایندگان نیز در روزهای پنج شنبه و آدینه به صورت مستمر انجام خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 2 خرداد 1401 بروزرسانی: 2 خرداد 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 13819

به "پیش بینی 30 اتوبوس و 80 تاکسی در جهت آرامستان بهشت معصومه(س) برای روزهای پایانی سال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیش بینی 30 اتوبوس و 80 تاکسی در جهت آرامستان بهشت معصومه(س) برای روزهای پایانی سال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید