پزشک پرسپولیس: سعی می کنیم اثرات اختلاف ساعت ایران تا ژاپن را به حداقل برسانیم، درمان نورالهی را تا روز آخر ادامه می دهیم

به گزارش کنفرانس هکا، پزشک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تمهیدات مختلفی در نظر گرفته شده تا اثرات اختلاف ساعت در پرواز ایران به ژاپن را برای بازیکنان به حداقل برسانیم.

پزشک پرسپولیس: سعی می کنیم اثرات اختلاف ساعت ایران تا ژاپن را به حداقل برسانیم، درمان نورالهی را تا روز آخر ادامه می دهیم

به گزارش خبرنگاران، دکتر حقیقت پزشک تیم فوتبال پرسپولیس در ارتباط با نگرانی ها بابت تأثیر پرواز طولانی و اختلاف ساعت روی اعضای تیم پرسپولیس در سفر به ژاپن به سایت رسمی باشگاه پرسپولیس گفت: مطالب گوناگونی در این ارتباط مطرح شده است. به هر حال این دغدغه وجود دارد، ولی تمهیدات مختلفی از سوی باشگاه و تیم در دست اقدام است تا تاثیر تغییر ساعت را به حداقل برسانیم. باشگاه به این منظور از بیزینس کلاس برای پرواز استفاده نموده تا بازیکنان احساس ناراحتی نداشته باشند و بتوانند استراحت نمایند.

وی اضافه کرد: همچنین تدابیر خاصی وجود دارد که بتوانیم با اجرای آنها مسئله جت لگ را پوشش بدهیم تا ساعت بیولوژیک بچه ها در زمان کمتری به شرایط عادی برگردد. به این منظور از تمرینات تا رژیم غذایی برنامه ریزی شده است. همچنین از داروهای خاصی استفاده خواهیم کرد. با مجموع این اقدامات اثر پرواز و اختلاف ساعت را به حداقل کاهش می دهیم. طرفداران هم از این بابت نگران نباشند و به کمک خدا و با دعای آنها با یک نتیجه قابل قبول از ژاپن باز خواهیم گشت.

پزشک تیم فوتبال پرسپولیس در سرانجام درباره آخرین وضعیت احمد نورالهی بیان کرد: هم احمد و هم ما نهایت سعی و کوشش خودمان را انجام می دهیم. پروسه درمان خوب پیش رفته است و آن را تا روز بازی ادامه خواهیم داد.

euroro.ir: اروپا: سفر به مهد فناوری و میراث دار تمدن باستانی روم و یونان

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 1079

به "پزشک پرسپولیس: سعی می کنیم اثرات اختلاف ساعت ایران تا ژاپن را به حداقل برسانیم، درمان نورالهی را تا روز آخر ادامه می دهیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پزشک پرسپولیس: سعی می کنیم اثرات اختلاف ساعت ایران تا ژاپن را به حداقل برسانیم، درمان نورالهی را تا روز آخر ادامه می دهیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید