خاتمه مسابقات ورزشی قهرمانی دانش آموزان پسر کشور در رامسر

به گزارش کنفرانس هکا، تیم های گیلان، قم و خراسان رضوی عنوان های نخست رشته های شطرنج، تنیس روی میز و بدمینتون را از آن خود کردند.

خاتمه مسابقات ورزشی قهرمانی دانش آموزان پسر کشور در رامسر

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش دانش آموزی، سی و ششمین دوره مسابقات ورزشی قهرمانی دانش آموزان پسر کشور به میزبانی گیلان در اردوگاه ورزشی شهید چمران رامسر در رشته های شطرنج، تنیس روی میز و بدمینتون در مقطع متوسطه اول برگزار گردید.

در مسابقات شطرنج که با حضور 26 تیم و 130 شطرنج باز در 7 دور به روش سوئیسی برگزار گردید، تیم استان گیلان قهرمان شد و تیم های اصفهان و همدان رتبه های دوم وسوم را از آن خود کردند. در بخش انفرادی امیررضا پورآقابالا از آذربایجان شرقی به عنوان قهرمان قهرمانان این مسابقات شناخته شد.

در رقابت های تنیس روی میز که با حضور 26 تیم برگزار گردید، در بخش تیمی استان های قم، مرکزی و آذربایجان شرقی مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

در بخش انفرادی مبین علیپور از آذربایجان غربی مدال طلا، سید محمدامین صمدی از تهران مدال نقره و ارشیا عنایت زاده از خوزستان و محمدجواد سهرابی از مرکزی نشان های برنز را از آن خود کردند.

در قسمت دوبل هم پارسا تیم نوروزی (مازندران) و سید علی سجادیان از قم مقام اول، ارشیا عنایت زاده و پوریا حیدرپور از خوزستان مقام دوم و سید محمدامین صمدی و پرهام اشرفی از تهران نشان برنز را به دست آوردند.

در رشته بدمینتون تیم های خراسان رضوی، فارس، زنجان و یزد به ترتیب عناوین اول تا سوم مشترک تیمی را کسب کردند.

در قسمت انفرادی محمد زرچی از خراسان رضوی، علی حیاتی از کرمانشاه و نیما خدایاری از زنجان و امیر رجب لو از گلستان به ترتیب مقام های اول تا سوم مشترک را به دست آوردند.

در بخش دوبل هم محمدرضا مینا و رضا شعیب پیشه از فارس رتبه اول، عرفان قربانی و اشکان رمضانپور از مازندران رتبه دوم و علی مهدی نیا، احمدرضا شعبانی از مازندران و عرفان محیطی و یاسین طلایی از یزد مقام های سوم مشترک را از آن خود کردند.

همچنین تیم های آذربایجان شرقی در رشته بدمینتون، بوشهر در رشته تنیس روی میز و استان البرز در رشته شطرنج جام اخلاق این مسابقات را بالای سر بردند.

pariha.com: پریها مجله گردشگری، خبری، موفقیت، آشپزی و سرگرمی میباشد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 4444

به "خاتمه مسابقات ورزشی قهرمانی دانش آموزان پسر کشور در رامسر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خاتمه مسابقات ورزشی قهرمانی دانش آموزان پسر کشور در رامسر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید