ویژگی تازه اینستاگرام و هشدار به نوجوانان شب بیدار: برنامه را ببند و بخواب!

به گزارش کنفرانس هکا، زومیت: تلنگرهای شبانه اینستاگرام به طور اتوماتیک در حساب کاربری نوجوانان ظاهر می گردد و غیرفعال کردن آن ها ممکن نخواهد بود.

ویژگی تازه اینستاگرام و هشدار به نوجوانان شب بیدار: برنامه را ببند و بخواب!

اینستاگرام به نوجوانان شب بیدار هشدار می دهد که این شبکه اجتماعی را ببندند و بخوابند.

اینستاگرام نوترین ویژگی متمرکز بر سلامت فکر خود را برای نوجوانان معرفی نموده است. وقتی یک کاربر کم سن وسال در ساعات پایانی شب به مدت بیش از 10 دقیقه در بخش هایی مانند ریلز یا دایرکت فعالیت کند، اینستاگرام به او پیشنهاد می دهد که برنامه را ببندد و به رخت خواب برود.

تلنگرهای شبانه اینستاگرام به طور اتوماتیک در حساب کاربری نوجوانان ظاهر می گردد و غیرفعال کردن آن ها ممکن نخواهد بود. اینستاگرام معین ننموده است که آیا این ویژگی برای همه نوجوانان فعال می گردد یا فقط برای افراد زیر 18 سال.

به گفته اینستاگرام، هدف این است که نوجوانانی که قبلاً از ویژگی هایی مانند Take a Break استفاده نمی کردند، این برنامه را برای شب ببندند.

اینستاگرام می گوید: ما می خواهیم نوجوانان وقتی اینستاگرام را می بندند، پیش خود فکر نمایند زمانی که در برنامه صرف می نمایند عمدی و معنادار است و می دانیم که خواب برای جوانان اهمیت ویژه ای دارد.

ابزار نو اینستاگرام مانند شماری از ویژگی های دیگر این پلتفرم، برای یاری به نوجوانان و والدین آن ها در مدیریت زمان طراحی شده است. این ویژگی ها افزون بر Take a Break و ویژگی های نظارت والدین، شامل حالت هایی مانند Quiet Mode می گردد.

منبع: انتخاب
انتشار: 29 دی 1402 بروزرسانی: 29 دی 1402 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 14364

به "ویژگی تازه اینستاگرام و هشدار به نوجوانان شب بیدار: برنامه را ببند و بخواب!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویژگی تازه اینستاگرام و هشدار به نوجوانان شب بیدار: برنامه را ببند و بخواب!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید