همایش توسعه گردشگری غرب کشور در لرستان برگزار می شود

به گزارش کنفرانس هکا، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان لرستان از برگزاری همایش توسعه گردشگری غرب کشور در این استان خبر داد.

همایش توسعه گردشگری غرب کشور در لرستان برگزار می شود

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان لرستان، سید امین قاسمی مدیرکل میراث فرهنگی این استان در جلسه تعامل جامعه هتلداران و انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی لرستان از برگزاری همایش توسعه گردشگری استان های غرب کشور خبر داد و گفت: پیرو برگزاری نشست های کارگروه توسعه گردشگری و متوازن سازی سفر غرب کشور، همایش توسعه گردشگری غرب کشور با حضور ده استان غرب کشور در لرستان برگزار خواهد شد.

قاسمی هدف از برگزاری این همایش را برقراری و گسترش تعامل بخش های خصوصی فعال در حوزه گردشگری غرب کشور دانست و افزود: این همایش با حضور معاونین گردشگری، روسای جامعه هتلداران و انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی استانهای لرستان، ایلام، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، کرمانشاه، کردستان، همدان، زنجان و آذربایجان شرقی به مدت دو روز برگزار خواهد شد.

مهدی بهاروند معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان نیز شرح داد: در این جلسه مقرر شد اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان با همکاری بخش خصوصی به منظور برگزاری هر چه بهتر این همایش اقدام کند.

euroro.ir: اروپا: سفر به مهد فناوری و میراث دار تمدن باستانی روم و یونان

منبع: میراث آریا
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 5111

به "همایش توسعه گردشگری غرب کشور در لرستان برگزار می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همایش توسعه گردشگری غرب کشور در لرستان برگزار می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید