هجوم مسافران به جاده چالوس

به گزارش کنفرانس هکا، آزادراه تهران - شمال بعد از گذشت بیش از پنج ماه از افتتاح برای اولین بار در روز ها و ساعت های وسط هفته به دلیل هجوم مردم به جاده چالوس دقایقی پیش بسته شد.

هجوم مسافران به جاده چالوس

به گزارش ایسنا، آزادراه تهران شمال در حالی که تعداد بسیار زیادی از مردم به جاده چالوس هجوم بردند، مسدود شد. به گفته بعضی از مسافران که در ابتدای راستا آزادراه تهران - شمال (راستا جنوب به شمال) پشت عوارضی مانده اند، به آن ها اعلام شده که تعیین نیست کی آزادراه باز می گردد و این برای اولین بار است که در ایام غیر از پنجشنبه و آدینه این راستا به دلیل ترافیک سنگین بسته می گردد.

البته ساعت 10 دقیقه بامداد سامانه 141 مرکز مدیریت راه های کشور طی اطلاعیه ای درباره آخرین شرایط محور های شمالی گفت که تردد در آزادراه تهران - شمال راستا جنوب به شمال تا اطلاع بعدی مسدود است و ترافیک سنگین در محور چالوس (راستا جنوب به شمال) حدافصل شهرستانک تا نسا و حد فاصل تونل کندوان تا سیاه بیشه وجود دارد.

همچنین ترافیک نیمه سنگین در همین محور در راستا رفت و برگشت حد فاصل هریجان تا مرزن آباد در بیشتر مقاطع اعلام شده است.

در دیگر محور های شمالی نیز از جمله محور هراز (راستا جنوب به شمال) محدوده های مشاء آب اسک، گزنک، بایجان و لهاش همچنین در محور فیروزکوه (راستا رفت و برگشت) محدوده های شورآب و گدوک ترافیک نیمه سنگین اعلام شده است.

البته تردد روان در محور فیروزکوه، آزادراه قزوین - رشت در راستا رفت و برگشت وجود دارد، اما در آزادراه تهران - کرج - قزوین حدفاصل پل فردیس تا بهشت سکینه ترافیک نیمه سنگین است.

پریها: پریها مجله گردشگری، خبری، موفقیت، آشپزی و سرگرمی میباشد.

منبع: فرارو
انتشار: 20 شهریور 1400 بروزرسانی: 20 شهریور 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 11500

به "هجوم مسافران به جاده چالوس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هجوم مسافران به جاده چالوس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید