نتایج یک نظرسنجی نشان داد: کاربران آمادگی پذیرش 5G را ندارند ، وفاداری 87 درصدی به اینترنت 4G

به گزارش کنفرانس هکا، نتایج نظرسنجی یک نظرسنجی که توسط وب سایت جی اس ام اجرا شده نشان می دهد اغلب کاربران اینترنتی هنوز آمادگی پذیرش 5G یا همان نسل پنجم اینترنت را ندارند.

نتایج یک نظرسنجی نشان داد: کاربران آمادگی پذیرش 5G را ندارند ، وفاداری 87 درصدی به اینترنت 4G

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، بسیار بعید به نظر می رسد که اینترنت 5G بتواند دنیا مجازی را منفجر کند یا به عبارتی ورودی جنجالی داشته باشد.

اگرچه این نظرسنجی محدود است و در حوزه کاربرانی که از وبسایتی معین بازدید نموده اند صورت گرفته، اما با توجه به زیرساخت های اینترنت 5G به نظر می رسد قابلیت تعمیم دارد. اغلب کاربران فضای مجازی اعلام نموده اند که فعلا ترجیح می دهند از اینترنت 4G استفاده نمایند تا 5G . شاید بخشی از این عدم علاقه به اینترنت 5G به این موضوع مرتبط باشد که وضعیت اینترنت 5G نامعین است.

درواقع هم اکنون کاربران دقیقا می دانند که از اینترنت 4G چه انتظاراتی دارند اما انتظارات از اینترنت 5G نامعین است.بسیاری از مردم نگرانند که با توجه به محدودیت های اینترنت 5G قادر نباشند بسیاری از کارهایی را که با اینترنت 4G انجام می دادند، با اینترنت 5G انجام دهند.

نمودار نظرات کاربران در مورد اینترنت 54 و 4G

افزون بر این ها فضای توسعه اینترنت 5G نیز بسیار محدود است و اغلب حامل های اینترنت 5G در کشورهایی مثل ایالات متحده، اروپای غربی، استرالیا و کره جنوبی حضور دارند و مناطقی مانند آسیا و اقیانوسیه و آمریکای لاتین هنوز در حال توسعه شبکه 4G خود هستند، بنابراین 5G هنوز مسیری طولانی تا موفقیت در پیش دارد.

شاید بر همین اساس است که از مجموع 5840 نفر شرکت نماینده در نظر سنجی87 درصد آنان یعنی 5063 نفر به 4G وفادارند و تنها 13 درصد یعنی 777 نفر حاضرند 5G را انتخاب نمایند.

ayrokh.ir: مجله گردشگری و مسافرتی

cruisero.ir: کشتی کروز: سفری لوکس و در عین حال مقرون به صرفه به اقیانوس ها

منبع: انتخاب
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 3070

به "نتایج یک نظرسنجی نشان داد: کاربران آمادگی پذیرش 5G را ندارند ، وفاداری 87 درصدی به اینترنت 4G" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نتایج یک نظرسنجی نشان داد: کاربران آمادگی پذیرش 5G را ندارند ، وفاداری 87 درصدی به اینترنت 4G"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید