ناگویای ژاپن کاندیدای میزبانی بازیهای آسیایی 2026، مقر OCA از کویت خارج می گردد

به گزارش کنفرانس هکا، به دلیل مسائل جاری دفتر مرکزی شورای المپیک آسیا با دولت کویت، در جلسه هیات اجرایی تصمیم گرفته شد مقر OCA تغییر کند .

ناگویای ژاپن کاندیدای میزبانی بازیهای آسیایی 2026، مقر OCA از کویت خارج می گردد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از کمیته ملی المپیک، کیومرث هاشمی رییس کمیته ملی المپیک و عضو هیات اجرایی شورای المپیک آسیا در شصت و هشتمین جلسه هیات اجرایی شورای المپیک که در دانانگ ویتنام برگزار گردید، شرکت کرد. یکی از موضوعات مهم مطرح شده در شصت و هشتمین جلسه هیات اجرایی و سی و پنجمین جلسه مجمع عمومی شورای المپیک آسیا که امروز و فردا برگزار می گردد، مسائل جاری دفتر مرکزی شورای المپیک آسیا در کویت با دولت کویت و محدودیت های اعمال شده برای دفترمرکزی OCA و فعالیتهای شورای المپیک آسیا از سوی آن دولت است که در این باره بحث و گفتگو شد.

در ابتدای این نشست شیخ احمدالفهد الصباح رئیس کویتی شورای المپیک آسیا ضمن خوشامد گویی به حضار اظهار کرد: در 2 سال گذشته متاسفانه مسائل متعددی دفتر شورا با دولت کویت داشت که در ارتباط با آن دو پیشنهاد برای اظهار نظر هیات اجرایی مطرح می گردد. ابتدا اینکه مجمع شورای المپیک آسیا که قرار است فردا برگزار می گردد اختیار و تصمیم گیری در این باره را به هیات اجرایی تنفیذ نماید تا در زمان لازم هیات اجرایی بتواند تصمیمات نهایی را اتخاذ کند. پیشنهاد دوم اینکه تا قطعیت وضعیت مقر شورای المپیک آسیا،کارهای اجرایی در 5 منطقه آسیایی شرق آسیا،جنوب آسیا،جنوب شرقی آسیا، غرب آسیا و آسیای میانه توسط دفاتر آن تا روشن شده تکلیف نهایی دفتر مرکزی OCA درکویت با هماهنگی مسئولان نسبت به انجام امور ورزش قاره اقدام گردد.

در ادامه مسئولان کمیته های مختلف شورای المپیک با ارائه گزارش های خود پرداختند و سپس مسئولان ستاد برگزاری بازیهای آسیایی اندونزی نیز گزارشی از روند اجرایی امور برای میزبانی مطلوب بازیهای 2018 ارائه کردند.

در سرانجام شهر ناگویای ژاپن برای میزبانی بازیهای آسیایی 2026 اعلام کاندیداتوری نموده و مقرر شده در نشست فردا (سی و پنجمین مجمع عمومی شورای المپیک آسیا) در این باره تصمیم گیری گردد.

مجله آیرخ: مجله گردشگری و مسافرتی

کشتی کروز: کشتی کروز: سفری لوکس و در عین حال مقرون به صرفه به اقیانوس ها

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 9 آبان 1400 بروزرسانی: 9 آبان 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 7189

به "ناگویای ژاپن کاندیدای میزبانی بازیهای آسیایی 2026، مقر OCA از کویت خارج می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ناگویای ژاپن کاندیدای میزبانی بازیهای آسیایی 2026، مقر OCA از کویت خارج می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید