نامهربان ترین شهرهای آمریکا در سال 2015

به گزارش کنفرانس هکا، در سه سال گذشته وب سایت Readers Choice Awards با نظرسنجی از کاربران، مداوما ویژگی های گردشگری شهرهای آمریکا را بررسی می کند. یکی از خصوصیت های موردبررسی، تأثیر روحی شهر بر گردشگران است که بعضی از شهرهای آمریکا زیاد آوازه خوبی در این مورد ندارند و نتایج نظرسنجی هم این موضوع را تائید می کند. در ادامه برای معرفی ناخوشایندترین شهرهای آمریکا در سال 2015 با خبرنگاران همراه باشید.

نامهربان ترین شهرهای آمریکا در سال 2015

بیشتر شهرهای بزرگ آمریکا میزبان عده زیادی گردشگر هستند ولی همه آن ها به یک اندازه جذابیت ندارند. حتی در چند مورد، شرایط ناخوشایند مختلف به حدی هویت شهر را تحت تأثیر قرار می دهد که گردشگران آن را غیردوستانه و سرد تلقی می کنند.

5. هارت فورد، کانکتیکات (Hartford)

مرکز ایالت کانکتیکات باوجود اینکه نسبت به سال گذشته کمی بهتر شده است ولی هنوز در طول شب اثری از فعالیت و جنب وجوش در آن دیده نمی شود و گردشگران به خصوص در هنگام بارش برف و باران این شهر را دلگیر و افسرده کننده توصیف می کنند. باوجود جاذبه هایی مثل تئاتر بسیار فعال و موردقبول منتقدان آمریکا در مرکز هنرهای نمایشی بوشنل (Bushnell) و سالن تئاتر هارت فورد، پارک بی نظیر گل رز الیزابت و جشنواره های جذاب فرهنگی و غذایی در حاشیه رودخانه کانکتیکات، ساختمان های نیمه تمام در اطراف شهر و ورودی های آن ظاهری بی روح و سرد به هارت فورد می دهند.

4. دیترویت، میشیگان (Detroit)

شهر صنعتی دیترویت هیچ وقت جذابیت زیادی برای گردشگران نداشته و مشخصا جایگاه خوبی در صنعت گردشگری ندارد. ولی باوجود ظاهر سرد و افسرده کننده، این شهر جلوه های اجتماعی پویا و فعالی دارد. اگر با دیترویت آشنا باشید، ویژگی های جذابی در آن خواهید دید؛ ازجمله چند تیم ورزشی معروف و پرطرفدار آمریکا و همچنین رستوران های بی نظیر و مراکز خرید مدرن که مداوما به تعداد آن ها افزوده می شود.

3. آتلانتیک سیتی، نیوجرسی (Atlantic City)

این شهر که زمانی یکی از قطب های گردشگری آمریکا بود، چندی است که شرایط خوبی ندارد. در حال حاضر فرایند روبه رشد فقر، تأثیرات منفی فرهنگ مصرف گرایی و عملی نشدن وعده اجرای پروژه های ساخت مؤسسات درآمدزا جلوه عجیب و ناخوشایندی به آتلانتیک سیتی می دهد. البته هنوز رستوران ها و سواحل زیبای آتلانتیک سیتی محبوبیت خود را حفظ کرده اند و کم وبیش گردشگران را به این شهر جذب می کنند.

2. اکلند، کالیفرنیا (Oakland)

به عقیده عده ای از شرکت کنندگان در نظرسنجی، اگر دریاچه زیبای مریت (Merritt) در این شهر نبود، از مدت ها پیش دیگر هیچ شهفرایند تابع قانونی به اکلند سفر نمی کرد. گذشته از این نظر افراطی، اکلند هنوز جذابیت هایی برای عرضه دارد، نظیر همایش های فرهنگی، هنر روبه رشد و رستوران های زیبا. اگر منصفانه ویژگی های اکلند را در نظر بگیریم، منطقه تمسکال (Temescal) با فروشگاه های لباس محلی و آرایشگاه های مردانه کلاسیک به تنهایی می تواند انگیزه کافی برای بازدید از این شهر باشد.

1. نیوآرک، نیوجرسی (Newark)

مثل سال های گذشته، در سال 2015 نیز نیوآرک به عنوان ناخوشایندترین شهر آمریکا شناخته شد. به گفته یکی از شرکت کنندگان در نظرسنجی، این شهر هنوز هم مملو از زباله و در بسیاری از مناطق ناامن است ولی بااین وجود شهر گرانی محسوب می شود. هرچند شرکت کننده ای دیگر نیوآرک را شهر خوبی برای گشت وگذار و دسترسی راحت به نیویورک می داند. در این شهر محلات خشن و ناامن زیادی وجود دارد و اگر تصمیم به بازدید از آن گرفتید، بهتر است تحقیقات مفصلی برای انتخاب محل اقامت انجام دهید. افراد خوش بین، مرکز هنرهای نمایشی جرسی، سالن موسیقی فوق العاده مرکز هنری پرودنشیال (Prudential) و کلیسای جامع باسیلیکا (Cathedral Basilica) را دلایل کافی برای سفر به نیوآرک می دانند. منبع: Huffington Post

رپورتاژ آگهی: نماشو: آگهی رایگان، رپورتاژ خبری، طراحی سایت، سئو و بهینه سازی وبسایت

منبع: کجارو
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 8403

به "نامهربان ترین شهرهای آمریکا در سال 2015" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نامهربان ترین شهرهای آمریکا در سال 2015"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید