موزه ها تا انتها فصل گران نمی شوند

به گزارش کنفرانس هکا، مدیر کل موزه های کشور گفت: نرخ جدید بلیت موزه های کشور تا سرانجام فصل گردشگری ابلاغ نمی گردد.

موزه ها تا انتها فصل گران نمی شوند

چمدان: محمدرضا کارگر درباره زمان ابلاغ افزایش قیمت بلیت موزه های کشور به چمدان گفت: مصوبه هیات وزیران برای افزایش قیمت بلیت موزه های کشور به وزارتخانه میراث فرهنگی ابلاغ شده است. هیات وزیران سقف قیمت ها را معین نموده و در وزارتخانه برای موزه های مختلف تصمیم گیری می گردد.

مدیر کل موزه های کشور درباره زمان اجرای مصوبه افزایش قیمت بلیت موزه های کشور گفت: با توجه به این که در فصل پر رونق گردشگری هستیم و تورها و آژانس ها از مدت ها قبل قراردادهای خود را بسته اند، اجرای این مصوبه تا انتها فصل پر رونق گردشگری عقب افتاده است تا با اطلاع رسانی، آژانس ها برای قراردادهای بعدی خود، افزایش قیمت را لحاظ نمایند.

به گزارش چمدان، براساس مصوبه هیات وزیران ورودیه موزه های ملی، منطقه ای، کاخ موزه ها و آثار تاریخی (غیر منقول) ثبت جهانی و شاخص برای بازدید نمایندگان داخلی حداکثر به مبلغ 5 هزار تومان و برای بازدیدنمایندگان خارجی حداکثر به مبلغ 100 هزار تومان و ورودیه موزه های محلی، استانی و سایر آثار تاریخی - فرهنگی (غیر منقول) برای بازدید نمایندگان داخلی حداکثر به 4 هزار تومان و برای بازدید نمایندگان خارجی حداکثر به 50 هزار تومان افزایش پیدا خواهد نمود.

لازم به ذکر است که پیش از این بلیت گردشگران داخلی 2 و 3 هزار تومان و بلیت گردشگران 15 و 20 هزار تومان بود.

اروپا: اروپا: سفر به مهد فناوری و میراث دار تمدن باستانی روم و یونان

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 9 آبان 1400 بروزرسانی: 9 آبان 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 6149

به "موزه ها تا انتها فصل گران نمی شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موزه ها تا انتها فصل گران نمی شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید