معرفی 10 بسته و 160 فرصت سرمایه گذاری گردشگری مازندران در نمایشگاه گردشگری

به گزارش کنفرانس هکا، ایرنا/ براساس آخرین اخبار منتشر شده، معرفی 10 بسته و 160 فرصت سرمایه گذاری گردشگری مازندران در نمایشگاه گردشگری صورت می پذیرد.

معرفی 10 بسته و 160 فرصت سرمایه گذاری گردشگری مازندران در نمایشگاه گردشگری

احسان محمدی، معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مازندران اظهار کرد: مازندران سال جاری در نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران حضوری برجسته دارد و فرصت ها و بسته های متنوع و متعدد سرمایه گذاری حوزه گردشگری استان به متقاضیان سرمایه گذاری معرفی می گردد.

وی اضافه نمود: در سالن بزرگ مازندران که با مساحت 500 متر مربع و فضاسازی منحصر بفرد طراحی و اجرا شده، علاوه بر بخش های متعدد معرفی فرصت ها و ظرفیت های میراثی، گردشگری و صنایع دستی و ایجاد تالار گفتمان و کارگاه های آموزشی، میز خدمت سرمایه گذاری نیز در فضای مستقل برای برگزاری نشست های تخصصی گفت و گو با سرمایه گذاران ایجاد شده که بسته ها و فرصت های سرمایه گذاری استان در این فضا برای متقاضیان سرمایه گذاری معرفی می گردد.

معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مازندران اعلام کرد: 10 بسته شاخص سرمایه گذاری گردشگری استان که همگی دارای مجوز هستند شامل بعضی پروژه های نیمه تمام اعم از هتل های بزرگ در حال ساخت است که برای تکمیل از بخش خصوصی به منظور مشارکت در سرمایه گذاری و بهره برداری دعوت می گردد.

محمدی اظهار کرد: علاوه بر 10 بسته سرمایه گذاری، 160 فرصت سرمایه گذاری نیز در قالب طرح های پیشنهادی از سوی دستگاه هایی مانند شرکت آب منطقه ای و شهرداری های مازندران آماده واگذاری است که در میز خدمت سرمایه گذاری مازندران به سرمایه گذاران معرفی می گردد.

منبع: همگردی
انتشار: 24 بهمن 1402 بروزرسانی: 24 بهمن 1402 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 15049

به "معرفی 10 بسته و 160 فرصت سرمایه گذاری گردشگری مازندران در نمایشگاه گردشگری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معرفی 10 بسته و 160 فرصت سرمایه گذاری گردشگری مازندران در نمایشگاه گردشگری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید