معرفی ظرفیت های فارس در نمایشگاه بین المللی گردشگری

به گزارش کنفرانس هکا، طبق برنامه ریزی های اجرا شده داشته های فرهنگی و گردشگری استان فارس در قالب 35 غرفه در نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران معرفی می گردد.

معرفی ظرفیت های فارس در نمایشگاه بین المللی گردشگری

به گزارش خبرنگاران از به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، توریستی و صنایع دستی فارس، استاندار فارس روز 23 بهمن ماه در حاشیه بازدید از نمایشگاه بین المللی توریستی تهران با حضور در غرفه این استان، گفت: غرفه فارس در مقایسه با نمایشگاه سال گذشته و نمایشگاه هایی که تا به امروز برگزار شده، بسیار فرق دارد.

محمدهادی ایمانیه اظهار کرد: افرادی که در غرفه های استان حضور دارند، ضروری است با معرفی و شرح جاذبه های توریستی فارس توجه بازدیدنمایندگان را به استان فارس جلب نمایند. غرفه داران می توانند با تعامل با سایر غرفه ها و صحبت درباره جاذبه های دیدنی فارس، در معرفی و جذب مسافر و توریست به استان تأثیرگذار باشند.

نماینده مردم کازرون و کوهچنار در مجلس نیز در بازدید از هفدهمین نمایشگاه بین المللی توریستی تهران، گفت: سال جاری برای اولین بار شاهد این هستیم که میراث فرهنگی، توریستی و صنایع دستی فارس به صورت کاملاً متمرکز و با سلیقه ای زیبا و چشمگیر هنرهای متنوع و آثار تاریخی استان پهناور فارس را به نمایش گذاشته است.

فریدون عباسی دوانی اظهار کرد: کسانی که در این نمایشگاه به غرفه فارس مراجعه نمایند، می توانند با آثار تاریخی و جاذبه های توریستی استان آشنا شوند که این آشنایی قطعاً باعث جذب توریست و توسعه توریستی فارس خواهد شد.

او درباره غرفه شهرستان کازرون نیز بیان نمود: غرفه کازرون نمای کاملی از آثار تاریخی این شهر است و جاذبه های بومی را به خوبی در معرض نمایش گذاشته است.

به همین دلیل، مدیرکل میراث فرهنگی، توریستی و صنایع دستی فارس گفت: همزمان با برگزاری هفدهمین نمایشگاه بین المللی توریستی تهران، غرفه استان فارس با استقبال بی نظیر بازدیدنمایندگان و علاقه مندان رو به رو شده است.

محمد ثابت اقلیدی ادامه داد: همزمان با برپایی هفدهمین نمایشگاه بین المللی توریستی تهران، علاقه مندان زیادی از غرفه فارس با سازه بسیار زیبا و مفهومی بازدید کردند.

او توضیح داد: غرفه استان فارس با متراژ یک هزار متر مربع یکی از بزرگ ترین غرفه های نمایشی است که در نمایشگاه تهران قرار گرفته است این غرفه در سالن b38 میزبان علاقه مندان است.

به گزارش میراث آریا غرفه استان فارس با استراتژی اجرای طرح مثلث نور و با شعار فارس به شما خوش آمد می گوید در نمایشگاه توریستی مرکز حضور دارد.

منبع: دنیای سفر
انتشار: 25 بهمن 1402 بروزرسانی: 25 بهمن 1402 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 15101

به "معرفی ظرفیت های فارس در نمایشگاه بین المللی گردشگری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معرفی ظرفیت های فارس در نمایشگاه بین المللی گردشگری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید