معرفی داشته های فرهنگی و گردشگری فارس در قالب 35 غرفه در نمایشگاه گردشگری

به گزارش کنفرانس هکا، ایسنا/ براساس اخبار منتشر شده، معرفی داشته های فرهنگی و گردشگری فارس در قالب 35 غرفه در نمایشگاه گردشگری صورت می گیرد.

معرفی داشته های فرهنگی و گردشگری فارس در قالب 35 غرفه در نمایشگاه گردشگری

استاندار فارس امروز (23 بهمن) در حاشیه بازدید از نمایشگاه بین المللی جهانگردی تهران با حضور در غرفه این استان گفت: غرفه فارس در مقایسه با نمایشگاه سال گذشته و نمایشگاه هایی که تا به امروز برگزار شده، بسیار فرق دارد.

محمد هادی ایمانیه اظهار کرد: افرادی که در غرفه های استان حضور دارند، ضروری است با معرفی و شرح جاذبه های جهانگردی فارس توجه بازدید نمایندگان را به استان فارس جلب نمایند. غرفه داران می توانند با تعامل با سایر غرفه ها و صحبت درباره جاذبه های دیدنی فارس، در معرفی و جذب مسافر و جهانگرد به استان تأثیرگذار باشند.

نماینده مردم کازرون و کوهچنار در مجلس نیز در بازدید از هفدهمین نمایشگاه بین المللی جهانگردی تهران، گفت: سال جاری برای اولین بار شاهد این هستیم که میراث فرهنگی، جهانگردی و صنایع دستی فارس به صورت کاملاً متمرکز و با سلیقه ای زیبا و چشمگیر هنرهای متنوع و آثار تاریخی استان پهناور فارس را به نمایش گذاشته است.

فریدون عباسی دوانی اظهار کرد: کسانی که در این نمایشگاه به غرفه فارس مراجعه نمایند، می توانند با آثار تاریخی و جاذبه های جهانگردی استان آشنا شوند که این آشنایی قطعاً باعث جذب جهانگرد و توسعه جهانگردی فارس خواهد شد.

او درباره غرفه شهرستان کازرون نیز بیان نمود: غرفه کازرون نمای کاملی از آثار تاریخی این شهر است و جاذبه های بومی را به خوبی در معرض نمایش گذاشته است.

منبع: همگردی
انتشار: 23 بهمن 1402 بروزرسانی: 23 بهمن 1402 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 15026

به "معرفی داشته های فرهنگی و گردشگری فارس در قالب 35 غرفه در نمایشگاه گردشگری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معرفی داشته های فرهنگی و گردشگری فارس در قالب 35 غرفه در نمایشگاه گردشگری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید