مدیران استقلال صبور باشند، استراماچونی به اهدافش نزدیک شد

به گزارش کنفرانس هکا، عبدالعلی چنگیز در گفتگو با خبرنگاران و در خصوص ارزیابی اش از شرایط این روزهای استقلال گفت: خوشبختانه آبی پوشان با تمرینات منظم و بازی های تدارکاتی که انجام می دهند، تقریبا به یک آمادگی و هماهنگی کامل دست پیدا کرده اند. اردوی ترکیه و چند بازی تدارکاتی برای استقلال مفید بوده و فکر می کنم استراماچونی به اهدافش نزدیک شده باشد. او یک مربی منضبط و بسیار جدی است و این موضوع را به بازیکنانش هم به طور کامل انتقال داده است.

مدیران استقلال صبور باشند، استراماچونی به اهدافش نزدیک شد

پیشکسوت استقلال در خصوص شروع لیگ نوزدهم که قرار است از 23 مردادماه صورت بگیرد، گفت: تا به حال چندین بار لیگ به تأخیر افتاده است. ابتدا قرار بود از 5 مردادشروع شود اما این اتفاق رخ نداد. امیدواریم این زمان شروع لیگ درست باشد و تیم ها بتوانند در زمان مقرر بازی های خود را انجام دهند زیرا اگر دوباره لیگ بخواهد به تعویق بیفتد شرایط برای تیم ها خوب نخواهد بود و برنامه ریزی آنها به هم می خورد.

وی در خصوص اتفاقاتی که بین یکی از مدیران سابق استقلال که به تازگی از این تیم جدا شده و برخی اعضای هیئت مدیره و مدیران پیشین استقلال پیش افتاده است، گفت: همه کسانی که در استقلال کار می کنند خصوصا مدیران این تیم باید صبور باشند. این روزها استقلال به آرامش نیاز دارد نه اینکه مسئولانش علیه یکدیگر مصاحبه کنند. تمام کسانی که به استقلال می آیند هدفشان خدمت به این تیم است. چون استقلال و پرسپولیس خصوصی نیستند، با این شرایط دچار بحران می شوند. بنابراین مدیرانش باید سعه صدر زیادی داشته باشند.

چنگیز در انتها گفت: 6 سال است که استقلال به قهرمانی نرسیده است. هواداران بی صبرانه منتظر هستند که استراماچونی و بازیکنان این روزهای استقلال نتایج درخشانی کسب کنند و در انتها جام را بالای سر ببرند. بنابراین همه باید دست به دست هم داده و با یک وحدت و همدلی، راه موفقیت استقلال و رسیدن به قهرمانی این تیم را هموار کنند.

euroro.ir: اروپا: سفر به مهد فناوری و میراث دار تمدن باستانی روم و یونان

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 4544

به "مدیران استقلال صبور باشند، استراماچونی به اهدافش نزدیک شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیران استقلال صبور باشند، استراماچونی به اهدافش نزدیک شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید