برانکو: خسته ایم؛ برد می خواهیم ، دایی برنده متولد شده است

به گزارش کنفرانس هکا، برانکو با بیان اینکه تیم اش خسته است گفت: در برابر تیم سخت کوش سایپا برد می خواهیم.

برانکو: خسته ایم؛ برد می خواهیم ، دایی برنده متولد شده است

به گزارش ایسنا، برانکو ایوانکوویچ، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری پیش از بازی با سایپا اظهار کرد: به خاطر برد برابر الاهلی یک بار دیگر به بازیکنانم تبریک می گویم. از طرفدارانمان در دوبی تشکر می کنم. فردا یک بازی جدید داریم و وقت جشن دریافت نداریم. سایپا منتظر ما است. حریفی که تکلیف خودش را روشن نموده است و در حاشیه امنیت قرار گرفته است و برای دریافت رده های بالای جدول امیدوار نیست. این می تواند برای ما بزرگ ترین خطر باشد چون تحت فشار نیستند. به جز انگیزه ورزشی که بزرگترین انگیزه در مقابل قهرمان کشور خواهد بود. انتظار یک نبرد سخت و سنگین را دارم. مقابل استقلال بازی سایپا را دیدید که تا دقایق آخر می خواستند بازی را ببرند.

او ادامه داد: اصلاً به این فکر نخواهیم کرد که کار آسان خواهد بود. ما هرگز بازی ساده ای مقابل سایپا نداشته ایم. پارسال بهترین بازی را مقابل این تیم برگزار کردیم و بازی را دو بر یک باختیم. در خصوص تیم خودم باید بگویم خستگی داریم که نمی گردد از آن فرار کرد. به خاطر مصدومیت روی نوراللهی نمی توانیم حساب کنیم. همینطور روی شایان مصلح که مصدومیتی از ناحیه زیر شکم دارد همینطور انصاری و ماهینی. همواره بازی پیش روی ما مهم ترین بازی ما است. در واقع فردا مهم ترین بازی را مقابل سایپا خواهیم داشت.

سرمربی پرسپولیس در خصوص تغییر نفرات تیمش در بازی با سایپا هم اعلام کرد: تیم ما از لحاظ سازماندهی بازی بهتر و بهتر می گردد. با توجه به اینکه هر 4 روز یک بار متأسفانه و غمگینانه بازی داریم و همینطور نداشتن وقت کافی برای هماهنگی بیشتر. در مقایسه با بازی با الاهلی تغییراتی خواهیم داشت.

برانکو در خصوص وضعیت عالیشاه هم گفت: عالیشاه خیلی خوب کار می نماید اما در لیست بازی با سایپا نیست اما برای بازی با ذوب آهن قطعاً در لیست خواهد بود.

او در پاسخ به این پرسش که چرا خیلی وقت است شادابی و خنده رویی در چهره اش دیده نمی گردد، اظهار کرد: سوال خوبی است. شاید ظاهر من نشان نمی دهم اما خیلی راحت هستم و با بازیکنان خیلی خوب کار می کنم و اصلاً احساس فشار نمی کنم. اما شاید به خاطر اینکه فواصل بازی ها کم است و فشار زیاد می گردد. به هر حال خیلی سرحال هستم. یک روز از بازیکنان به خاطر همین مسأله ای گفتید عذرخواهی کردم چون خیلی از آن ها تعریف نکردم در حالی که آن ها لیاقتش را دارند. شاید فکر نموده باشند من از دستشان ناراحت هستم اما نه اینگونه نیست. من روی بازی ها تمرکز دارم چون هر بازی برای ما مهم است.

سرمربی پرسپولیس در خصوص تقابلش با علی دایی هم اعلام کرد: در خصوص آقای دایی بارها صحبت نموده ام. او برنده متولد شده است و همین خصوصیت او را در زندگی شخصی و ورزشی پیروز نموده است. وقتی تمرین داشتیم تا وقتی که تیم او برنده نمی شد تمرین را قطع نمی کردیم. الان او این خصلت را به بازیکنانش انتقال می دهد. با هر تیمی که بازی می نماید سعی می نماید که تیمش هجومی باشد.

برانکو در خصوص اینکه طرفداران پرسپولیس در یک نظرسنجی بین دو گزینه تمدید قرارداد با برانکو و یا حضور دوباره در فینال آسیا، گزینه اول را انتخاب نموده اند اظهار کرد: من خرسند هستم که طرفداران این طوری فکر می نمایند. این برای من یک تأیید بزرگ است. همه کوشش ما به خاطر طرفداران است. می دانید که ما چقدر از سمت آن ها حمایت می شویم. امیدوارم که فردا هم یاری بزرگی به ما بنمایند. من هنوز یک سال دیگر قرارداد دارم اما در فوتبال قرارداد معنی خاصی ندارد چون معلوم نیست چه اتفاقی می افتد. مهم ترین مساله این است که من از کار کردن با بازیکنان لذت می برم. اما اینکه چه اتفاقی یک ماه یا دو ماه یا شش ماه آینده می خواهد بیافتد معلوم نیست. در فوتبال اتفاقات سریع می افتند.

ayrokh.ir: مجله گردشگری و مسافرتی

cruisero.ir: کشتی کروز: سفری لوکس و در عین حال مقرون به صرفه به اقیانوس ها

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 2698

به "برانکو: خسته ایم؛ برد می خواهیم ، دایی برنده متولد شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برانکو: خسته ایم؛ برد می خواهیم ، دایی برنده متولد شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید