مجیدی: استقلال جای هر کسی نیست، مشکل بدنی داریم

به گزارش کنفرانس هکا، سرمربی تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه این تیم جای هرکسی نیست، گفت: پیراهن استقلال به تن بعضی ها خیلی گشاد است.

مجیدی: استقلال جای هر کسی نیست، مشکل بدنی داریم

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، فرهاد مجیدی پس از تساوی یک بر یک استقلال مقابل الدحیل و حذف از دور گروهی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا گفت: باید از طرفداران عذرخواهی کنم، چون بازی خوبی انجام ندادیم. انتظار داشتم بازی بهتری انجام دهیم.

وی اضافه کرد: می دانستیم الدحیل در نیمه اول بسته بازی می نماید. بازی سختی بود و توانستیم به گل برسیم، اما نتوانستیم آن را حفظ کنیم. بازیکنانی که تعویض کردیم هم نتوانستند کاری که احتیاج داشتیم را انجام دهند. ما و الدحیل هر دو شانس داشتیم تا پیروز شویم. یعنی هر دو تیم شانس های خوبی برای رسیدن به گل داشتند، اما من از نتیجه اصلاً راضی نیستم. معذرت خواهی می کنم و امیدوارم در دیدارهای آینده، بهتر از این بازی کنیم.

سرمربی استقلال در خصوص اینکه آیا حضور فرشاد ماجدی به دلیل میرشاد ماجدی است و سؤال دیگری مبنی بر اشتباهات دفاع استقلال، گفت: حضور فرشاد ماجدی ربطی به برادرش ندارد. من میرشاد را 10 سال است که ندیدم و با او صحبتی هم نداشتم. فرشاد از دوستان قدیمی من است که از او خواستم کنار ما باشد تا به تیم یاری کند و از او تشکر می کنم. در خصوص سیستم تیم مان هم باید بگویم ابتدا با سیستم 1-3-2-4 بازی کردیم. می دانستیم آنها از پشت مدافعان ما استفاده می نمایند. این موضوع را در طول هفته تمرین نموده بودیم و به بازیکنان گوشزد کردم، اما نتوانستیم در بازی این کار را به خوبی انجام دهیم. به همین دلیل به سیستم 2-4-4 لوزی برگشتیم و با همین سیستم به گل هم رسیدیم، اما متأسفانه نتوانستیم این گل را حفظ کنیم.

مجیدی در خصوص اینکه به نظر می رسد بازیکنان استقلال در بازی های اخیر این تیم بی انگیزه هستند و این مسئله در بازی آنها نمایان است، گفت: من اسم آن را بی انگیزگی نمی گذارم. مطمئن بودم بازیکنان ما توان خود را می گذارند و اگر بخواهم بهتر در خصوص این مسئله صحبت کنم، موضوعی است که از زمان ورودم به تیم روی آن بحث داشتم و چند بار هم با شفر در این خصوص صحبت کردم. تیم ما مشکل بدنی دارد و حالا نمی دانم این مسئله به بدنسازی اول فصل باز می گردد یا هر چیزی که هست، اما بی انگیزگی را قبول ندارم. بازیکنان ما با تمام توان خود بازی کردند و حتی بعضی بازیکنان ما مثل وریا غفوری با وجود مصدومیت در ترکیب قرار گرفتند. با تمام وجود هم بازی کردند و باید از آنها تشکر کنم.

وی درباره علت تغییر سیستم استقلال در این بازی گفت: تغییر سیستم را به دلیل داشته هایی که داریم، انجام دادیم و سیستم جدیدی انتخاب کردیم. زکی پور و دانشگر را نداشتیم و سیستم تیم با توجه به داشته های مان تغییر کرد.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در خصوص سؤالی مبنی بر اینکه فشار مسابقات داخلی نقدی است که بسیاری به آن اشاره دارند و به نوعی سعید فتاحی را عامل حذف استقلال و پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا می دانند، گفت: اجازه بدهید من در حیطه خودم صحبت کنم. من مسئول فنی تیم هستم و باید در این خصوص صحبت کنم، اما مسابقات در همه جای جهان به همین شکل است که هر سه چهار روز یک بازی انجام می گردد.

مجیدی گفت: فقط می خواستم به یک مسئله مهمی اشاره کنم. ابتدا باید از طرفداران استقلال ممنون باشم که ما را حمایت کردند و اینکه من چهار پنج سال در باشگاه استقلال نبودم. نمی دانم در این چند سال چه بر سر باشگاه استقلال آمده که هر بازیکنی به خودش جرأت می دهد هر کاری که دلش می خواهد انجام دهد. تا به حال در استقلال ندیده بودم که بازیکنی جرأت کند بعد از اعلام اسامی بازیکنان در جلسه فنی، بگوید من نمی خواهم بازی کنم.

وی اضافه کرد: یک بار هم در طول دوران حضورم این را ندیده بودم، در حالی که بازیکنان بزرگ تری در استقلال بودند. این را باید بگویم تا زمانی که من باشم طارق همام جایی در استقلال ندارد. این بازیکن چگونه به خودش جرأت می دهد در جلسه فنی وقتی ترکیب اعلام می گردد و در ترکیب اصلی نیست، بگوید به خانه می روم؟ چنین چیزی را تا به حال ندیده بودم. در طول دوران حضورم در استقلال یک بار به خودم اجازه نداده بودم به مربی ام چنین چیزی بگویم. پیراهن استقلال به تن بعضی ها خیلی گشاد است. استقلال جای هرکسی نیست، بازیکنان خارجی که جای خود را دارند.

pariha.com: پریها مجله گردشگری، خبری، موفقیت، آشپزی و سرگرمی میباشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 3099

به "مجیدی: استقلال جای هر کسی نیست، مشکل بدنی داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجیدی: استقلال جای هر کسی نیست، مشکل بدنی داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید