مادربزرگ 75 ساله، یکی از مشهورترین بازیکنان فورتنایت جهان

به گزارش کنفرانس هکا، یک مادربزرگ 75 ساله اسکاتلندی پس از همکاری با یکی از مشهورترین بازیکنان فورتنایت (Fortnite) در دنیا، به یکی از محبوب ترین بازیکنان این عنوان تبدیل شده است.

مادربزرگ 75 ساله، یکی از مشهورترین بازیکنان فورتنایت جهان

به گزارش خبرنگاران ، کت بووی، با نام مستعار Grumpygran1948، از زمانی که نوه اش او را با فورتنایت آشنا کرد، به این بازی علاقه مند شد. او روزانه تا شش ساعت را صرف این بازی آنلاین می نماید. بعلاوه به تازگی مهارت هایش به وسیله یک یوتوبر آمریکایی به نام SypherPK مشاهده شده است و این دو تصمیم گرفته اند که به یک تیم تبدیل شوند.

به نقل از دیجیاتو، اولین استریم از همکاری دونفره آن ها بیش از نیم میلیون بازدید داشته است. بعلاوه Grumpygran1948 اکنون هزاران هوادار از سراسر دنیا دارد. کت می گوید: وقتی برای اولین بار به نوه ام گفتم که می خواهم استریم را آغاز کنم، او متحیر بود. او به من گفت نمی توانید این کار را انجام دهید؛ هیچ کس شما را دیدن نمی نماید؛ کسی شما را دنبال نمی نماید. اما الان نمی داند چه بگوید.

بووی اولین بار در هفته انتشار بازی فورتنایت در سال 2017، نوه 17 ساله خود را درحال تجربه Fortnite مشاهده کرد. حالا این بازی به یکی از محبوب ترین بازی های ویدیویی دنیا تبدیل شده است و بیش از 400 میلیون بازیکن دارد. در این عنوان، تا 100 بازیکن در مقابل یکدیگر قرار می گیرند و آخرین بازیکن یا تیمی که زنده می ماند، برنده محسوب می گردد.

او قبل از پیوستن به گروه های مربوط به استریم بازی، به مدت سه سال به صورت انفرادی مشغول تمرین بوده است. بووی 75 ساله بعلاوه از الفاظ مورد استفاده به وسیله بازیکنان جوان انتقاد نموده و به همین علت، تیم خود از بازیکنان مسن تر را ایجاد نموده است. او در این رابطه می گوید: زمانی که آغاز به استریم کردم، می خواستم تیم هایی داشته باشم و واقعاً کسی را نمی شناختم که بتوانم با او بازی کنم. وقتی تصمیم گرفتم با تیم های تصادفی بازی کنم، واقعاً از چیزی که می شنیدم خوشم نمی آمد؛ کاملاً سمی بود؛ بنابراین تصمیم گرفتم موقع استریم، تیمی که می خواهم با آن ها بازی کنم را انتخاب کنم.

5858

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 7 فروردین 1403 بروزرسانی: 7 فروردین 1403 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 16300

به "مادربزرگ 75 ساله، یکی از مشهورترین بازیکنان فورتنایت جهان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مادربزرگ 75 ساله، یکی از مشهورترین بازیکنان فورتنایت جهان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید