لیپی: بوفون بهترین دروازبان تاریخ است

به گزارش کنفرانس هکا، سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایتالیا به ستایش از بوفون پرداخت و او را بهترین دروازبان تاریخ فوتبال دنیا دانست.

لیپی: بوفون بهترین دروازبان تاریخ است

به گزارش خبرنگاران و به نقل از توتو اسپورت، مارچلو لیپی یکی از پرافتخارترین مربیان تاریخ فوتبال ایتالیا به شمار می آید که توانست این تیم را به قهرمانی در جام دنیای 2006 برساند.

لیپی در تیم های زیادی مربیگری نموده است و یوونتوس یکی از این تیم ها است. او به خوبی بوفون را می شناسد و با وجود انتقادهای زیادی که اخیرا از این دروازبان شد به ستایش از او پرداخت.

لیپی درباره بوفون گفت: بوفون از نظر من بهترین دروازبان تاریخ فوتبال دنیا است. من به خوبی این دروازبان را می شناسم و می دانم تا چه اندازه بزرگ و تاثیر گذار است. وقتی یک دروازبان کوچک اشتباه می نماید کمتر کسی به انتقاد از او می پردازد اما دروازبان های بزرگ همیشه زیر ذره بین هستند و یک اشتباه از آنها باعث می گردد تا بسیاری به انتقاد بپردازند. بوفون بزرگ است و طبیعی است که وقتی اشتباه کند به انتقاد از او بپردازند. به هر حال باید بگویم که او هنوز هم نزد من شماره 1 است.

بوفون در ملاقات تیم ملی فوتبال ایتالیا برابر اسپانیا در انتخابی جام دنیای 2018 روسیه اشتباه بدی انجام داد که باعث شد دروازه او باز گردد. بعد از این اشتباه انتقادهای زیادی از این دروازبان بزرگ شد.

بوفون در ملاقات اخیر یوونتوس برابر لیون یک تنه تیمش را نجات داد و واکنش تندی به انتقادهای اخیر از خود داشت.

مجله آزات وب: مجله آموزشی توسعه اسکریپت های تحت وب

دور زمین: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله گردشگری

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 7943

به "لیپی: بوفون بهترین دروازبان تاریخ است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لیپی: بوفون بهترین دروازبان تاریخ است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید