لطف بزرگ ویلانووا در حق بارسلونا چند روز قبل از انتها زندگی اش

به گزارش کنفرانس هکا، سرمربی فقید تیم فوتبال بارسلونا چند روز قبل از خاتمه یافتن عمرش، کار بزرگی در حق آبی و اناری ها انجام داد و چند فصل دیگر به این باشگاه سود رساند.

لطف بزرگ ویلانووا در حق بارسلونا چند روز قبل از انتها زندگی اش

به گزارش خبرنگاران و به نقل از مارکا، جوردی رورا دستیار سابق تیتو ویلانووا سرمربی فقید بارسلونا فاش کرد که ویلانووا 6 روز پیش از مرگش در ملاقاتی که با لیونل مسی داشت، او را متقاعد کرد که نوکمپ را ترک نکند.

رورا به مناسبت پنجمین سالگرد درگذشت تیتو ویلانووا در یکی از برنامه های رادیویی بارسلونا شرکت کرد و در پاسخ به سؤال مجری برنامه درباره اینکه آیا شایعه تمایل مسی به جدایی از بارسلونا به دلیل نقدها فراوان پس از ناکامی بارسلونا مقابل رئال مادرید در فینال جام حذفی، صحت دارد، گفت: آن روزها، تیتو ویلانووا وضعیت بسیار حساسی داشت و این هم حقیقت دارد که در آن مقطع لیونل مسی از ماندنش در بارسلونا اطمینان نداشت و آینده اش روشن نبود.

وی اضافه کرد: آنها با یکدیگر ملاقات داشتند و با اینکه من آنجا نبودم، می دانم چند ساعت با هم حرف زدند. بعد از آن جلسه، لئو برنامه اش را تغییر داد و به نتیجه ای رسید که تا آن موقع تعیین نبود. نمی دانم در آن جلسه میان او و ویلانووا چه حرف هایی رد و بدل شد اما لئو بعد از آن جلسه بود که تصمیم به ماندن در بارسلونا گرفت و امیدوارم ماندن او در اینجا چند سال دیگر هم ادامه داشته باشد.

رورا درباره شخصیت ویلانووای فقید هم که سال 2014 در اثر ابتلا بیماری سرطان جان سپرد، گفت: او انسانی بسیار بی غل و غش، آسان گیر، بی تعارف و با شخصیت بود. او همه صفاتی که شما را در مجموعه ای حرفه ای خاص می نماید، داشت.

دستیار سابق ویلانووا درباره فصلی که بارسلونا با راهنمایی این مرد اسپانیایی لالیگا را با 100 امتیاز فتح کرد گفت: آن فصل، رقابت ها بسیار بسیار سخت بود؛ فصلی بود که من انتظار ندارم دوباره تکرار گردد. در آن فصل اتفاقات زیادی برای ما رخ داد و اتفاقی که برای سرمربی مان هم رخ داد کار را سخت تر می کرد. قهرمانی که در آن سال کسب کردیم به لطف تعهد و کوشش فوق العاده بازیکنان بود که اگر آنها نبودند، با شرایطی که ما داشتیم، محقق شدن اهداف مان به مراتب سخت تر می شد.

euroro.ir: اروپا: سفر به مهد فناوری و میراث دار تمدن باستانی روم و یونان

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 2921

به "لطف بزرگ ویلانووا در حق بارسلونا چند روز قبل از انتها زندگی اش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لطف بزرگ ویلانووا در حق بارسلونا چند روز قبل از انتها زندگی اش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید