فعالیت 27 دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری در خراسان شمالی

به گزارش کنفرانس هکا، معاون گردشگری خراسان شمالی از فعالیت و ارائه خدمات از سوی 27 دفتر و شرکت خدمات مسافرتی این استان به گردشگران اطلاع داد.

فعالیت 27 دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری در خراسان شمالی

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی، عبدالله سهرابی رمعاون گردشگری استان امروز چهارشنبه 21 شهریور 97 از صدور مجوز برای فعالیت یک دفتر خدمات مسافرتی در راز و جرگلان اطلاع داد و اضافه کرد: دو درخواست دیگر نیز در این زمینه دریافت شده است.

او با اشاره به برگزاری جلسه کمیسیون فنی نظارت بر دفاتر خدمات مسافرتی خراسان شمالی، گفت: یکی از اهداف برگزاری این کمیسیون، رسیدگی به شکایات واصله از دفاتر مسافرتی و همچنین آنالیز درخواست متقاضیان به منظور صدور مجوزهای بهره برداری در سطح استان است.

او توضیح داد: خوشبختانه با روند افزایش نظارت ها و بازدید های نامحسوس شاهد بهبود کیفیت خدمات ارائه شده از سوی دفاتر خدمات مسافرتی و کاهش تعداد شکایات واصله از این دفاتر هستیم.

معاون گردشگری خراسان شمالی تأکید کرد: مدیران دفاتر خدمات مسافرتی باید ضمن کسب تجربه لازم، اطلاعات و دانش تخصصی خود را روز به روز ارتقا داده و مهارت های لازم مرتبط با کسب و کارشان را بیاموزند.

euroro.ir: اروپا: سفر به مهد فناوری و میراث دار تمدن باستانی روم و یونان

منبع: میراث آریا
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 5053

به "فعالیت 27 دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری در خراسان شمالی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فعالیت 27 دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری در خراسان شمالی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید