طرح جامع سامان دهی بافت تاریخی دهدشت تدوین می گردد

به گزارش کنفرانس هکا، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد در جلسات جداگانه ای با مسئولان سازمان میراث فرهنگی کشور خواهان سامان دهی وضعیت موجود بافت تاریخی دهدشت و ایجاد موزه نفت گچساران شد.

طرح جامع سامان دهی بافت تاریخی دهدشت تدوین می گردد

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد، محمود باقری در این نشست ها گفت: خوشبختانه در دولت تدبیر و امید حمایت های خوبی از سرمایه گذاران بخش گردشگری کهگیلویه و بویراحمد شده است.

وی گفت: این طرح ها اشتغال زایی زیادی در حوزه گردشگری برای مردم استان ایجاد نموده است.

مدیرکل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: بعضی دیگر از این پروژه ها در حال احداث هستند که با اتمام آنها شاهد پیشرفت های خوبی در حوزه زیرساخت های گردشگری کهگیلویه و بویراحمد خواهیم بود.

باقری در این نشست خواهان توجه بیشتر مسئولان سازمان میراث فرهنگی کشور به طرح های طرح های اشتغال زایی و سرمایه گذاری گردشگری استان شد.

مدیرکل میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد همچنین از سفر دو نفر از کارشناسان حوزه امور پایگاه ها کشور به دهدشت اطلاع داد و گفت: این کارشناسان به دستور مسئولان سازمان برای برنامه ریزی و تهیه مقدمات طرح جامع بافت تاریخی دهدشت به استان سفر خواهند کرد.

باقری اضافه نمود: در این جلسات نیز اداره کل موزه ها قول داده است تا که در مورد تهیه طرح موزه نفت گچساران اقدامات لازم را انجام دهد.

maeaedu.ir: آموزش باید برای همه در دسترس باشد

منبع: میراث آریا
انتشار: 3 اسفند 1401 بروزرسانی: 3 اسفند 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 5116

به "طرح جامع سامان دهی بافت تاریخی دهدشت تدوین می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طرح جامع سامان دهی بافت تاریخی دهدشت تدوین می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید