ضوابط ایمنی بازار تاریخی اردبیل به جامعه اصناف اطلاع رسانی شد

به گزارش کنفرانس هکا، فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: تمام ضوابط ایمنی بازار تاریخی اردبیل به جامعه اصناف و بازاریان اطلاع رسانی و ابلاغ شد.

ضوابط ایمنی بازار تاریخی اردبیل به جامعه اصناف اطلاع رسانی شد

خبرنگاران: صابر افضل نیا در جلسه مشترک با هیئت امنا، جامعه اسلامی اصناف و بازاریان و رئیس کلانتری 11 بهشت فاطمه(حوزه بازار تاریخی اردبیل) گفت: ضوابط کلی بازار به کلانتری و مسئول انتظامی بازار اطلاع رسانی شده است و انتظار می رود بازاریان به این مهم توجه ویژه داشته باشند.

او اضافه نمود: علاوه بر این موارد تخلف و ضوابط تعمیرات بازار نیز ابلاغ شده و ضروری است قبل از انجام هرگونه تعمیرات، مجوز لازم از سوی مالک گرفته گردد.

فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان به ضرورت هماهنگی تمامی اقدامات بازسازی با هماهنگی اتحادیه، میراث فرهنگی و یگان حفاظت تاکید نمود و گفت: اقدامات ایمن سازی بازار ر مقابل حریق از جمله نصب کپسول آتش نشانی نیز اطلاع رسانی شده است.

افضل نیا اظهار کرد:با توجه به هماهنگی امور اداری، ایمنی و امنیتی در بازار انتظار می رود بازاریان به ضوابط ابلاغی پایبند بوده و بر اساس مقررات ابلاغی با اداره کل میراث فرهنگی استان همکاری داشته باشند.

پارمیس: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای پارمیس

منبع: چمدان
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 4120

به "ضوابط ایمنی بازار تاریخی اردبیل به جامعه اصناف اطلاع رسانی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ضوابط ایمنی بازار تاریخی اردبیل به جامعه اصناف اطلاع رسانی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید