صادرات 13 میلیون دلاری شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان در سال 96

به گزارش کنفرانس هکا، رییس شهرک علمی وتحقیقاتی اصفهان گفت: صادرات این شهرک از رقم یک میلیون دلار در سال 1392 به رقم 13 میلیون دلار در سال 1396 رسیده است.

صادرات 13 میلیون دلاری شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان در سال 96

به گزارش خبرنگاران، مهدی ابطحی امروز (دوشنبه) در حاشیه سی و پنجمین کنفرانس جهانی پارک های علم وفناوری که در هتل عباسی اصفهان برگزار گردید، اظهار کرد: شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان در توسعه پارک ها پیشرو کشور است. دو سال پیش با رای بسیار بالا میزبانی سی و پنجمین کنفرانس 2018 را به عنوان موفقیتی بزرگ گرفتیم.

وی افزود: علیرغم تحریک های مختلف علیه ایران، 150 پارک خارجی به همراه سفرای برخی کشورها در این کنفرانس حضور دارند. این پارک ها از کشورهای بزرگ آسیایی، آفریقایی و اروپایی هستند.

رییس شهرک علمی وتحقیقاتی اصفهان در خصوص رشد صادرات شهرک علمی وتحقیقاتی اصفهان، گفت: صادرات این شهرک از رقم یک میلیون دلار در سال 1392 به رقم 13 میلیون دلار در سال 1396 رسیده است.

وی افزود: گردش مالی شرکت ها 400 میلیارد تومان است، اما لازمه توسعه ما ارتباطات بین المللی است که این کنفرانس یاری زیادی می تواند داشته باشد.

ابطحی افزود: در این کنفرانس مذاکرات به دو صورت شکل می گیرد و در راستای حل چالش پارک ها و هم چنین توسعه پارک ها این کنفرانس می تواند در نهایت به این تعاملات یاری کند و سبب رشد اقتصاد دانش بنیان گردد.

pariha.com: پریها مجله گردشگری، خبری، موفقیت، آشپزی و سرگرمی میباشد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 435

به "صادرات 13 میلیون دلاری شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان در سال 96" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صادرات 13 میلیون دلاری شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان در سال 96"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید