شفاف سازی قرارداد ویلموتس به شیوه فدراسیون فوتبال ، عذرخواهی کنید

به گزارش کنفرانس هکا، فدراسیون فوتبال توضیحاتی درباره قرارداد مارک ویلموتس ارائه کرد.

شفاف سازی قرارداد ویلموتس به شیوه فدراسیون فوتبال ، عذرخواهی کنید

به گزارش خبرنگاران، فدراسیون فوتبال گفت:

1. کل دستمزد کادر مربیان خارجی تیم ملی چه در زمان آقای کی روش و چه آقای ویلموتس از محل عواید فیفا که جهت توسعه فوتبال پرداخت می گردد پرداخت شده و ارتباطی با منابع داخلی نداشته و ندارد. در موضوع قرارداد اخیر هم همانطور که بارها اعلام شد با توجه به تحریم های ظالمانه و مشکل انتقال پول از حساب فیفا با تایید ستاد تحریم استقراض انجام گرفته است.

2. برای اولین بار در قراردادهای مشابه با آقای ویلموتس غرامت فسخ قرارداد صرفا سه ماه حقوق ماهیانه توسط طرفین معین شد که این موضوع در حال مذاکره است. لذا تفسیرهای انجام شده از این موضوع و مبالغ طرح شده در سطح افکار عمومی کذب محض است.

3. ویلموتس که جامعه فوتبال او را معمار نسل طلایی فوتبال بلژیک می دانند با حضور در 4 جام دنیای در آخرین رتبه بندی فدراسیون تاریخ و آمار در رتبه نوزدهم بهترین مربیان دنیا نهاده شد.

4. نتایج اخذ شده دور از انتظار و مسائل مربوط به انتقال وجه از دلایل عمده قطع همکاری بوده و در نهایت به جهت هدف گذاری اولیه در صعود تیم ملی به عنوان تیم نخست گروه انجام گرفت. بی شک، منافع ورزش و فوتبال کشورمان در این تصمیم مورد تاکید بوده و موضوع جابجایی هرگز رزومه و توانایی های یک مربی را زیر سوال نمی برد.

5. اصل قرارداد به تاریخ 21 آذر سال 98 برای رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس، دیوان محاسبات، بازرسی کل کشور و حراست وزارت ورزش و جوانان ارسال شده است.

6. در قرارداد منعقده و برخلاف قرارداد مشابه قبلی، فدراسیون مالیات نمی پردازد.

7 .با توجه به مصوبه هیات رییسه فدراسیون فوتبال شایسته است افرادی که در روزهای اخیر و در هر جایگاهی اطلاعات نادرست در این باره به افکار عمومی ارائه دادند و در رسانه ملی مبلغ قرارداد را 3 میلیون دلار و خسارت آن را 3 میلیون دلار عنوان کردند از رفتار غیر حرفه ای خود به صورت رسمی از مردم پوزش بطلبند.

مجله آیرخ: مجله گردشگری و مسافرتی

کشتی کروز: کشتی کروز: سفری لوکس و در عین حال مقرون به صرفه به اقیانوس ها

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 7733

به "شفاف سازی قرارداد ویلموتس به شیوه فدراسیون فوتبال ، عذرخواهی کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شفاف سازی قرارداد ویلموتس به شیوه فدراسیون فوتبال ، عذرخواهی کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید