شخصیت های انیمه Cowboy Bebop به اورواچ 2 می آیند؛ تریلر عالی آن را ببینید

به گزارش کنفرانس هکا، اگر شما کمی هم با دنیای انیمه آشنایی داشته باشید قطعاً نام کَوبوی بیباپ (Cowboy Bebop) به گوشتان خورده است. این انیمه یکی از برترین موارد ساخته شده در تاریخ بوده که دارای داستان و دنیای بسیار جذابی است. چیزی که این انیمه را از همواره بهتر می نماید، شخصیت های کوبوی بیباپ است که باعث شده داستان بازی به برترین نحو به کاربران ارائه گردد.

شخصیت های انیمه Cowboy Bebop به اورواچ 2 می آیند؛ تریلر عالی آن را ببینید

در جهانی گیمینگ بحث همکاری اهمیت بسیاری دارد. این موضوع اخیراً نیز اهمیت بیشتری پیدا نموده و ما شاهد همکاری بازی هایی مثل فورتنایت (Fortnite) با مجموعه های دیگر هستیم. حال نوبت به اورواچ رسیده است. به طور کلی خیلی مرسوم نیست که این بازی با شرکت ها و مجموعه های دیگر همکاری داشته باشد ولی با توجه به تغییراتی که در روند اورواچ اتفاق افتاده ما شاهد همکاری بلیزارد با یک شرکت سازنده انیمه هستیم تا شخصیت های این انیمه را وارد بازی اورواچ بکند.

در اصل کرکترهای خود انیمه وارد بازی نشده و پوشش های آن ها وارد اورواچ 2 شده اند. طبق چیزی که اعلام شده ما شاهد ظاهرهای خاصی برای بعضی از شخصیت های بازی هستیم و به احتمال زیادی شما باید با انجام مأموریت های خاص امتیاز کسب نموده و آن ها را از فروشگاه اورواچ دریافت بکنید. در کنار پوششی که برای شخصیت های بازی در نظر گرفته شده ما شاهد موسیقی خاص انیمه کوبوی بیباپ هم هستیم. شما می توانید این موسیقی را در قسمت های مختلف بازی شنیده و از آن لذت ببرید.

نام اسکین هایی که در دسترس قرار گرفته اند هم به توضیح زیر است:

  • Spike Spiegel Cassidy
  • Faye Valentine Ashe
  • Jet Black Mauga
  • Ed Sombra
  • Ein Wrecking Ball (به صورت رایگان قابل باز شدن است)

از زمانی که این همکاری معرفی گردید، هواداران نیز به طور دائم در حال فانتزی سازی برای آن ها هستند. بلیزارد هنوز به صورت رسمی از ظاهر این شخصیت ها در بازی رونمایی ننموده و در هنگام عرضه این همکاری از ظاهر آن ها نیز رونمایی خواهد شد. به طور کلی جهانی کوبوی بیباپ بسیار خاص بود و همین موضوع باعث شد که دارای طراحی عجیبی باشد.

این سبک خاص کوبوی بیباپ هماهنگی خاصی با جهانی اورواچ داشته که باعث می گردد جهانی این انیمه و بازی با یکدیگر شباهت های زیاد داشته باشند. برای مثال هر دو در آینده جریان داشته و در هر دو جهان ربات ها اهمیت بسیاری دارند.

این دومین همکاری اورواچ با یک انیمه است. سال گذشته ما شاهد همکاری این بازی با انیمه وان پانچ من (One Punch Man) بودیم که از لحاظ سبک و سیاق ترکیب مشابه چیزی بود که در کوبوی بیباپ شاهد آن هستیم. به این شکل که از عناصر اصلی انیمه تنها پوشش و کمی از بخش های جهانی آن وارد اورواچ شده ولی تغییر بنیادی در این بازی رخ نمی دهد. شما می توانید همکاری اورواچ و کوبوی بیباپ را در تاریخ 22 اسفند (12 مارچ) تجربه بکنید.

منبع: PCgamer

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 22 اسفند 1402 بروزرسانی: 22 اسفند 1402 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 15928

به "شخصیت های انیمه Cowboy Bebop به اورواچ 2 می آیند؛ تریلر عالی آن را ببینید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شخصیت های انیمه Cowboy Bebop به اورواچ 2 می آیند؛ تریلر عالی آن را ببینید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید