ساخت بازسازی شاهزاده پارسی در یوبی سافت از سر گرفته شده است

به گزارش کنفرانس هکا، چند سال پیش بود که شرکت یوبیسافت بازسازی بازی شاهزاده آریایی: شن های زمان (Prince of Persia: Sands of Time) را بیان کرد. از زمان معرفی این بازسازی تا الان اخبار مختلفی منتشر شده که نشان می دهد روند ساخت این بازی اصلاً هموار نبوده و خوب پیش نمی رود. در نتیجه شرکت سازنده نیز تصمیم گرفته تا تغییرات گسترده ای در آن ایجاد کند.

ساخت بازسازی شاهزاده پارسی در یوبی سافت از سر گرفته شده است

بازسازی بازی شن های زمان حدود 3 سال پیش معرفی گردید. از آن موقع تا الان عرضه این بازی با تأخیرهای متعددی روبرو شده و چندین بار عقب افتاده است. حدود 2 سال پیش بود که اعلام شد شعبه Pune و Mumbai شرکت یوبیسافت دیگر مسئول ساخت این بازی نیستند و قرار است شعبه مونترئال (Montreal) که معمولاً بیشتر بازی های یوبیسافت را می سازد، مسئولیت این بازسازی را نیز برعهده بگیرد.

حال چندی پیش شرکت یوبیسافت اعلام نمود که از یک مرحله کلیدی در ساخت این بازی عبور نموده است. جزئیات این مرحله کلیدی و شرایط این بازی همچنان اعلام نشده است ولی رسانه با جست و جوی بیشتر توانسته اطلاعات خوبی از اینکه چه چیزی باید از بازی شن های زمان انتظار داشته باشیم بدست آورده است.

اول اینکه شما باید به طور کامل هرچه از این بازسازی می دانید را فراموش کنید. حتی نباید تریلر این بازی را در نظر داشته باشید به علت اینکه این بازسازی به وسیله شعبه مونترئال به طور کامل از نو طراحی شده است. زمانی که یوبیسافت این تغییر در تیم سازنده را اعلام نمود، گفت که شعبه مونترئال بازی نو را بر اساس چیزی که دو گروه قبلی طراحی نموده بودن خواهند ساخت ولی اینطور که به نظر می رسد این بازی به طور کامل از نو طراحی شده است.

تصاویری که تا الان از این بازی بدست رسیده نشان می دهد که بازی شن های زمان همچنان با عرضه فاصله بسیار زیادی دارد ولی حداقل بازی در حال پیشرفت است. یکی از منابع اعلام نموده که بازسازی بازی شن های زمان واقع گرایانه تر شده است و شرکت سازنده کوشش نموده تا بیشتر به محیط و حرکات کرکترها توجه کند.

با توجه به چیزی که گفته شده و اینکه بازی به طور کامل از نو طراحی شده است، یعنی بازی از لحاظ گرافیکی و انیمیشن نیز تغییر نموده است. حتی مکانیک های بازی در مبارزه و حرکت نیز تغییر نموده که باعث شده بازی چندین قدم به عقب باز شود. با توجه به اینکه بازی به وسیله استودیوی نو طراحی شده امکان دارد که بخش نویسندگی آن هم تغییر نموده باشد و از لحاظ داستانی نیز ما شاهد محتوای نوی باشیم.

یکی از مهم ترین اتفاقاتی که برای بازسازی شن های زمان افتاده این است که دیگر صداگذاری کرکتر اصلی بازی بر عهده یوری لونثال (Yuri Lowenthal) نیست. او در گذشته صدا گذار این شخصیت بوده و حالت نوستالژی برای هواداران دارد. علت اینکه چرا او دیگر با یوبیسافت همکاری نمی کند معین نیست ولی امکان دارد که به خاطر شرایط این چند ماه اخیر این شرکت باشد.

طبق چیزی که اعلام شده ما به زودی شاهد اطلاعات بیشتری از بازی شن های زمان خواهیم بود. با این حال هنوز به صورت رسمی اعلام نشده که این اطلاعات چه زمانی منتشر خواهند شد و در خصوص چه چیزی خواهند بود. نکته اصلی اینجاست که با توجه به سکوت یوبیسافت بیشتر شبکه های رسانه ای در پی اطلاعات بیشتر در خصوص این بازی هستند و هواداران نیز به شدت مشتاق بازسازی بازی شن های زمان هستند.

منبع: Insider Gaming

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 27 فروردین 1403 بروزرسانی: 27 فروردین 1403 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 16748

به "ساخت بازسازی شاهزاده پارسی در یوبی سافت از سر گرفته شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساخت بازسازی شاهزاده پارسی در یوبی سافت از سر گرفته شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید