رویای سفر، سوئیس منتشر شد

به گزارش کنفرانس هکا، چهارمین جلد از مجموعه کتاب های راهنمای سفر به شهرها و کشورها با عنوان رویای سفر، سوئیس در 351 صفحه منتشر شد.

رویای سفر، سوئیس منتشر شد

به گزارش خبرنگاران این کتاب با همکاری گروه نویسندگان و هنرمندان از جمله راهنمایان گردشگری در سوئیس، اقدام به فراوری محتوای باارزش و به روز برای مسافرین کشور سوئیس نموده است.

این مجموعه به منظور آموختن بهتر و خلق خاطرات شیرین تر از سفر تدوین شده و حاصل فراوری محتوای ناب و دقیقی است که از سوی تیمی مسئول برای سلایق مختلف مسافران ایرانی شخصی سازی شده است.

گردشگران ایرانی با مطالعه 8 فصل نخستین این کتاب با کلیاتی اعم از مهم ترین جاذبه های سوئیس، جغرافیا و مزایای رقابتی این مقصد، تاریخ این کشور و نقش آن در روابط سیاسی و مالی دنیا، هنر شامل معماری، نقاشی، موسیقی، سینما و ادبیات اهالی این کشور، مهم ترین بخش های مالی و صنعتی آن، جاذبه های گردشگری ورزشی و طبیعت گردی، خوراک محلی و مهم ترین رویدادهای فصلی این سرزمین آشنا خواهند شد.

توضیح روابط متقابل سیاسی - فرهنگی ایران و سوئیس در فصل 9 از نظر خواهد گذشت.

در فصول 10 تا 12 به توضیح جاذبه های گردشگری شهرهای مختلف سوئیس پرداخته شده است.

زوریخ، برن، بازل، لوسرن، سن-گال، تسرمات، اینترلاکن، فریبور و خور در سوئیسِ آلمان‬ی‬ زبان مورد توجه قرار گرفته اند. ابنیه تاریخی نظیر کلیساها، بافت ها و خیابان های تاریخی، موزه ها، باغ وحش، قلعه ها، مراکز خرید، کافه و رستوران ها، آبشار و رود راین از مهم ترین دیدنی های برشمرده هستند.

فصل 11 به معرفی جذابیت های شهرهای منتخب فرانسه‬ زبان اختصاص دارد. ژنو با موزه ها، پارک ها و دیگر جاذبه های ملی و بین المللی اش و شهرهای نیون، لوزان، مونترو، ووه و نوشاتل در این بخش به گردشگران معرفی می شوند. لوگانو و لوکارنو نماینده شهرهای ایتالیایی زبان کشور سوئیس در این کتاب هستند.

توصیه های سفر در ادامه این فصول راهگشای سفر امن برای مسافران خواهد بود؛ اطلاعات کلیدی گردشگری سوئیس، نکات ایمنی و مهم ترین اپلیکیشن های کاربردی در این بخش معرفی شده اند.

این جلد از مجموعه کتابهای راهنمای سفر به شهرها و کشورها نیز حاوی کوتاه نوشت های تکمیلی در قالب راز، پیشنهاد راهنما، مشاهیر، جالب است بدانید که و سفرنامه است.

رؤیای سفر، سوئیس به یاری تکنولوژی QRcode با مسیریابی 93 مقصد در بخش آلمانی‬ زبان، 51 مقصد در بخش فرانسه‬ زبان و 16 مقصد در بخش ایتالیایی زبان این سفر را برای شما دلپذیرتر خواهد نمود.

سه نقشه کانتون های سوئیس، پراکنش زبان های رایج در این کشور و پنج مسیر پیشنهادی سفر نیز در این کتاب ارائه شده اند.

منبع: دنیای سفر
انتشار: 2 اسفند 1402 بروزرسانی: 2 اسفند 1402 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 15277

به "رویای سفر، سوئیس منتشر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رویای سفر، سوئیس منتشر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید