رشد 52 درصدی بازدید از آثار تاریخی اصفهان در مقایسه با سال گذشته

به گزارش کنفرانس هکا، مدیر کل میراث فرهنگی استان اصفهان از رشد 52 درصدی بازدید از آثار تاریخی و 48 درصد اقامت در استان اصفهان در مقایسه با سال گذشته خبر داد.

رشد 52 درصدی بازدید از آثار تاریخی اصفهان در مقایسه با سال گذشته

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان؛ فریدون الله یاری مدیر کل میراث فرهنگی استان اصفهان با اعلام این مطلب افزود: تحلیل آمارهای موجود حاکی است تا سرانجام روز 29 اسفند سال گذشته، تعداد 205747 نفر به مدت یک شبانه روز در پهنه استان اصفهان اقامت نموده اند.

او همچنین شرح داد: در طی همین مدت تعداد 274467 نفر از آثار تاریخی و جاذبه های گردشگری استان اصفهان بازدید به عمل آورده اند.

مدیر کل میراث فرهنگی استان اصفهان تاکید کرد: در طی این مدت تعداد 97921 نفر در شهر اصفهان اقامت نموده و تعداد 48192 گردشگر از آثار تاریخی و جاذبه های گردشگری شهرستان اصفهان بازدید نموده اند.

الله یاری همچنین خاطر نشان کرد: تحلیل آمارهای موجود از سطح استان در مقایسه با سال قبل آمار اسکان 48 درصد و آمار بازدید 52 درصد رشد نشان می دهد.

او همچنین ادامه داد: آمارها حاکی است که رشد اقامت و رشد بازدید از جاذبه ها نیز در شهرستان اصفهان به ترتیب 9 و 7 درصد رشد داشته است.

ayrokh.ir: مجله گردشگری و مسافرتی

cruisero.ir: کشتی کروز: سفری لوکس و در عین حال مقرون به صرفه به اقیانوس ها

منبع: میراث آریا
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 4917

به "رشد 52 درصدی بازدید از آثار تاریخی اصفهان در مقایسه با سال گذشته" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رشد 52 درصدی بازدید از آثار تاریخی اصفهان در مقایسه با سال گذشته"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید