دنیای واقعی بی رحم است، نباید انتظار معجزه از واترپلو داشت

به گزارش کنفرانس هکا، وحید رضایی در تبادل نظر با خبرنگاران، درباره شرایط و وضعیت اردوهای آماده سازی تیم ملی برای حضور در مسابقات کسب سهمیه المپیک 2020 گفت: با حضور 20 ملی پوش اردوها را از اواخر سال گذشته شروع نموده ایم و در حال حاضر نیز در اردو هستیم اما به دلیل شرایط مالی کشور باید دید چقدر می توانیم با برنامه ریزی هایمان هماهنگ باشیم. به هر حال فراز و نشیب زیادی داریم، شرایط سخت است و باید تحمل کنیم تا سال جاری را پشت سر بگذاریم.

دنیای واقعی بی رحم است، نباید انتظار معجزه از واترپلو داشت

مربی تیم ملی واترپلو تاکید نمود: با توجه به مدالی که در بازی های آسیایی پس از 44 سال کسب کردیم توقعات زیادی برای حضور در المپیک به وجود آمده است اما نباید فراموش کنیم که رقبا تا به امروز و پس از بازی های آسیایی در حدود 3 تورنمنت رسمی شرکت نموده اند.

وی اضافه نمود: بعد از اینکه مدال برنز بازی های آسیایی را گرفتیم توقع نگاه و حمایت ویژه تری داشتیم چرا که همواره می گفتند ابتدا خودی نشان دهید بعد توقع حمایت داشته باشید. ملی پوشان با دست خالی و با وجود هجمه ها و انتقاداتی که وجود داشت در بازی ها شرکت و بعد از 44 سال مدال کسب کردند ولی اکنون راحت ترین حرفی که می گویند این است که شرایط مالی کشور مساعد نیست. در حالی که با تصمیم گیری درست می توانستند شرایط را هموار نمایند.

مربی تیم ملی واترپلو ادامه داد: ساده ترین کار این بود که حداقل استخدام رسمی ملی پوشان را انجام می دادند. چرا بعد از گذشت چند ماه هنوز این اتفاق رخ نداده است؟

رضایی در سرانجام گفت: مسابقات کسب سهمیه 25 ژانویه 2020 برگزار خواهد شد و آسیا دو سهمیه دارد. ژاپن که به دلیل میزبانی المپیک حضورش قطعی است و بین تیم های قزاقستان، چین و ایران یک تیم برای حضور در المپیک می جنگد. البته جنگ واقعی بین قزاقستان و چین است که تا به امروز دو بار میزبان مسابقات را تغییر داده اند، آنها برای حضور در المپیک هر کاری انجام می دهند. نباید انتظار معجزه از تیم داشت. جهان بی رحم است و باید همپای رقبا پیش رفت.

pariha.com: پریها مجله گردشگری، خبری، موفقیت، آشپزی و سرگرمی میباشد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 2850

به "دنیای واقعی بی رحم است، نباید انتظار معجزه از واترپلو داشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دنیای واقعی بی رحم است، نباید انتظار معجزه از واترپلو داشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید